Wpis z mikrobloga

Wisi sobie na transie oferta, z IT do DE 1100 km, 2 paletki w doladunku, niska waga. w opisie żeby podać tylko stawkę w doladunku. No to podałem, po czym odpowiedź towar lądują w nocy, 9 godzin na dostawę tylko autostradami bo na produkcję. Stawka 0.3 za ladowne. czas i termin Express tylko cena jak na doladunek, czyli wszystko się zgadza...

piatek piąteczek piatunio nie?..

#bekaztransa
  • 7
@FunkyMonkey w opisie ładunku jest wypisane żeby podać stawkę w doladunku, dostawa na poniedziałek a to express na produkcję 9 godzin na dostawę po autostradach ponad 1000km, z doladunku została tylko kasa ;)
@Axtezim: takie akcje juz przestaly mnie dziwic.... niemiecka spedycja od srody wrzucala ladunek z FR do ES dostawa oczywiscie na rano nastepnego dnia, w srode za 150e w czwartek za 190e... w tym tępie wzrostu ceny frachtu to mogę im to zabrać za jakies 10-12 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to jeszcze nic bo ostatnio pokłóciłem sie z francuzem który za DE/FR chcial zaplacić po .36
@Axtezim: przestańcie brać takie ładunki od #!$%@?ów które expressy w doładunkach sprzedają i wszystko wróci do normy. Trans to niestety tragedia i tam takie akcje to norma. Pisać od razu do #!$%@? żeby #!$%@?ł ....dosłownie #!$%@? z taką ofertą geju.......