Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do wysokich #rozowepaski (+170 cm): czy przeszkadzał wam kiedykolwiek wasz wysoki wzrost, jeżeli tak, to w jakich sytuacjach i jak często? Nosicie buty na obcasie? Ja mam 172 i czasem zazdroszczę kruszynkom 150-165, że zawsze są niższe od większości facetów. Zresztą wysocy faceci chyba też wolą te niższe, żeby móc otoczyć je opieką. Co o tym sądzicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 14
SzczęśliwaMurzynka: Mam 176 cm więc się wypowiem.
Czasem chciałabym być niższa bo podobają mi się niskie i drobne kobiety.
Ale z drugiej strony jest wiele plusów mojego wzrostu - nie mam problemu w ściąganiu rzeczy z półek, mniej się boję że ktoś mnie zaatakuje i nie dam rady się obronić, jestem silniejsza, lubię swoje długie nogi. Właściwie to nie wiem co jeszcze wymienić, nie zwracam specjalnie uwagi na swój wzrost, nigdy
Zresztą wysocy faceci chyba też wolą te niższe, żeby móc otoczyć je opieką.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jako osoba bardzo wysoka wypowiem się: nie wolą. Przynajmniej nie ja. Po prostu więcej niskich się koło mnie kręci, bo jest ich więcej. Z ciekawości chciałem się spróbować umówić kiedyś z laską 180 cm tak, żeby nawet na obcasach była ode mnie niższa, ale bardzo trudno takie znaleźć, a ja też jakiś specjalnie piękny nie jestem.

Z
Bona: Mam 182 i lubię nie czuć smrodu spod pachy, obcych osób, w okresie letnim w komunikacji.
Buty na obcasie tak. Staram się max 8 cm brać ale wyższe też wezmę. Nikt mu w kinie nie zasłania ani na koncertach.
A moja zmora to miejsce pracy przygotowane pod ludzi do 175 cm. Nogi pod biurkiem się nie mieszczą :)

Zaakceptował: Asterling