Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki!
Wraz z kilkoma znajomymi(są między nimi mirkowie) organizujemy hackathon w Rzeszowie (zapraszamy również ludzi nie mieszkajacych w Rzeszowie).
Potrzebujemy Waszej pomoc w promocji wydarzenia i bedzie super osobiście Was zobaczyć na samym Rzethonie!

Jak udostępnicie wydarzenie i odpowiecie na gównopytanie to mozecie zgarnać jedną z książek.
Macie do wyboru "Pragmatycznego Programistę" lub "Czysty kod".

Mirki pomocy () !

https://www.facebook.com/events/352521005089371/

#rozdajo #programowanie #rzeszow
  • 20
@Friday5: Ideą Rzethonu jest głównie nauka. Wpadnij, będą też pojedyńcze osoby, które utworzą nowe zespoły lub dołączysz do innego zespołu, który nie jest pełny.
Możesz też zabrać ze sobą znajomych, którzy potrafią w komputer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Friday5: Na chwilę obecną wyrywamy sobie włosy z głowy jak zachęcić ludzi do tego żeby przyszli;zainteresowali się Rzethonem i spróbowali swoich sił. Mamy dużego sponsora, świetne nagrody, super infrastrukturę i mozliwości. Jedyne czego potrzebujemy to promocji. Chcemy żeby jak najwięcej osób moglo skorzystać na Rzethonie.
Jeżeli będziemy potrzebować innej formy pomocy to będę pamietać o Tobie Mirku :) Serdeczne dzięki za chęci.
@Friday5: No i nie odkładaj nauki na później. Zacznij już dzisiaj, a na Rzethonie możesz tylko poznać super ludzi, którzy sprawią, ze będziesz miał jeszcze większą zajawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@eksstudent to ogarnąć ludzi z Akademika żeby wbić? XD pewnie nic nie umio może się nauczą. Ja sam chętnie przyjdę chociaż zobaczyć bo wątpię że do czego kolwiek bym się nadał skoro dopiero zaczynam uczyć programowania jeśli można tak powiedzieć (algorytmy bloczki itp itd energetyka 1 rok Prz here)
@eksstudent widziałem info na fb i całkiem możliwe że będę. Mam tylko pytanie, bo nie znalazłem informacji - będzie ogłoszony jakiś temat projektu na miejscu? W jaki sposób projekty będą oceniane? Co będzie brane pod uwagę?
@kromka: hej, wybacz, że tak długo kazałem czekać. Jak napisal pordzio, wszystkie niezbedne informacje oraz te o ktore pytasz sa na stronie wydarzenia oraz rzethon.evenea.pl gdzie odbywa sie rejestracja.