Wpis z mikrobloga

Widzę, że nastała moda na #polskiyoutube odnośnie wydawania swojej książki. No #!$%@? cóż za przypadek że kilku jutruberów z topki wydaje książkę w tym samym czasie... I w każdym filmiku słyszę absolutnie to samo

WIem, że jest teraz moda na wydawanie...

ale moja książka to naprawdę...

Miałem pomysł rok, 16 miesięcy, jak byłem dzieckiem że napiszę...


I oczywiście każda książka jest napisana od serca, sam ją pisał TYMI RĘKOMA. I on ją pisze dla WAS rozumiecie to #!$%@? DLA WAS !111 I jest o jego ŻYCIU i PRZEŻYCIACH i #!$%@? WSZYSTKIM.

Aha i jak wyślesz fajnego mejla albo komentarz to będziesz miał książkę z AUTOGRAFEM.

#youtube ##!$%@?
źródło: comment_ZoIt8wq6AyQJ6QZFN8A3ExsNaZyVCMjh.jpg
  • 13
@Nastruj: @natussy: A co wasze komentarze pokroju "#!$%@?ć polski YT mają do rzeczy" gdy mój wpis jest otagowany o polskim jutubie i o związanych ze sceną rzeczach?

To tak jak bym napisał "Oglądaliście Warcrafta co sądzicie o odniesianiech do gry" a w odpiwiedzi bym dostał "Serio TAGUJESZ WARCRAFT i oczekujesz że kogoś to obchodzi :|?

@oggy1989: @WujekOprawca: Serio? Nie wiedziałem.
@CreativePL: przecież tutaj nikt nie ogłada jutube, nikt nie zna jutuberow i w ogóle samo alternatywni intelektualiści w swoich fedorach siedzą...
Czyli taki typowy target, założę sie ze połowa tutaj marzy o takiej książce, ale mama nie da kasy :/
@natussy: To raczej ty się ogarnij i komentuj wpisy w których masz coś do przekazania. A nie wchodzisz w wpis otagowany #polskiyoutube który mówi o youtubie i temacie z nim związany po czym piszesz "kogo obchodzi XZY" to tak jak byś weszła w temat o motoryzacji i zarzuciła "a kogo obchodzi motoryzacja?"