Wpis z mikrobloga

@Adams_GA: Nie podpisuje się pod ludźmi, którzy #!$%@?ą wszystko co się da i u siebie i u kogoś. A jednak 7egia to też kibice, a ja mam w dupie te zwierzęta. Poza tym uważam za niezwykle nie na miejscu śpiewanie hymnu NARODOWEGO na podrzędnym meczu podrzędnego klubu.
@Adams_GA

wrzucanie wszystkich do jednego worka

co wrzuciłem do jednego worka?
klub to też kibice czy to się komuś podoba czy nie

I nie podrzednych rozgrywek tylko najlepszych europejskich rozgrywek

Gdzie napisałem podrzędne rozgrywki? Mecz był podrzędny jakich wiele w ligach zagranicznych gdzie mierzy się mocny klub z ogonem tabeli.
@Adams_GA: a i dyskusję po tym poscie uważam za zakończoną. Nie daleś ani jednego powodu dlaczego powinno się łączyć klub piłkarski z symbolami narodowymi.
@Adams_GA: @Perlo: nie chodzi o rozdział, że piłka reprezentacyjna tak, a klubowa już be (bo np. bardzo szanuje hymn przed finałem Pucharu Polski). bardziej o to, że "wszyscy wstają i śpiewają" najpierw hymn, a później "strzelcie #!$%@? gola" czy nawet zwykłe "polska biało czerwoni". hymn państwowy sprowadzony jest na poziom zwykłego dopingu (podobnie jakby ktoś zaczął śpiewać hymn na weselu pomiędzy "siadła pszczółka", a "hej sokoły"), a moim zdaniem to