Wpis z mikrobloga

@Sakuy: W porządku, mnie to nie przeszkadza. Wy na konsolach za to nie pogracie sobie w Total Wary, w Europe Universalis, Hearts of Iron, Crusader Kings i w sumie to w żadną strategię. Podobno na PC nie ma żadnych exclusive'ów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Sakuy: jak to jest pięknie odwzorowane na przykładzie dwóch tytułów- Red Dead Redemption- pustynia, konie, piach i kurz, rewolwery. Istna metafora konsol. A Star Citizen, który nie wyjdzie na konsole, bo ich mega zaawansowane maszyny do super gier... tej gry po prostu nie uciągną będzie rozgrywało się w dalekiej przyszłości. Zaawansowana technologia, ludzkość przełamująca granice, nieograniczony horyzont, setki nowych drzwi czekających na otwarcie- to jest metafora komputerów. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@kiedys_bylem_fajny:
Ale to co napisałeś idealnie oddaje inną różnicę:
Konsole - Red Dead Redemption, świetna gra, duża innowacja, tytuł który uwarunkował zajebistość GTAV
PC - Star Citizen. OOOO #!$%@? PATRZCIE JAKA NASZA GRA ZAJEBSTA, WSZYSTKO MOŻNA, BĘDZIE SZTOS. KIEDY? ZAMKNIJ MORDĘ, MOŻE W 2035 ROKU.
  • Odpowiedz
Od kilku lat sprzedaż gier na kompy przewyższa sprzedaż gier na konsole.


@ruszka: Nie jeśli chodzi o gry AAA w dniu premiery. Na PC przodują indie gówna pokroju FTL czy Prison Architect.
  • Odpowiedz
@Pan_Mirek: no bo jak to ktoś w internecie mógł nie kupić takiej samej konsoli/komputer jak ja. Fajnie by było gdyby wydali RDR2 też na PC ale jak nie wydadzą to nic się przecież nie stanie może parę osób będzie miało z tego powodu lepszy dzień iż gra jest tylko na konsole bo przecież nie może być tak, że kogoś stać na w miarę dobry komputer i konsole
  • Odpowiedz
@iron_fox2: Fajnie to jest mieć normalną sytuację finansową i móc sobie pozowolić na dobrego PC i konsole. I móc sobie grać w co sobie dusza zapraganie. Ja myśle, że ludzie którzy biorą udział w wojnie konsole vs PC to idioci.
  • Odpowiedz