Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie wiem jak to otagować, żeby nie zostać zaszczutym przez miliony osób, ale zaryzykuję: #dieta #aplikacje #androidapk #zakupy

Szukam aplikacji na androida, która porównywałaby najnowsze promocje w popularnych polskich supermarketach, jak np. Tesco, biedra czy lidl, żeby można było sobie przycebulić i nie wydawać niepotrzebnie hajsu.
#mikrokoksy używacie czegoś takiego szukając najlepszych okazji na kurzego cyca?
Pozwolę sobie zawołać @Polska5Ever, bo aktualizujesz mikrokosydeals, więc skądś info musisz mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
@piesnababy: nie wiem jak często robisz zakupy, ale weź też pod uwagę czas poświecony na jeżdżenie między marketami. Może być tak, że wiecej się najeździsz, spalisz paliwa i poświecisz czasu, niż faktycznie zaoszczedzisz $$.
A odnośnie aplikacji to nie wiem.
  • Odpowiedz
@piesnababy: gościu, przecież to są tak groszowe sprawy że więcej wydasz na jazdy po sklepach. 1kg kurczaka to 12-15zł więc zakładając że zeżresz pół kilo na dzień, w co wątpię, to masz 6-7.50 na dzień czyli potencjalnie jakieś 20-30zł do przycebulenia w skali miesiąca.

20-30zł to jakieś 5 litrów benzyny, albo kilka biletów, już nie mówiąc o czasie jaki na to stracisz. Poza tym przeceny mięsa są zazwyczaj z jakiegoś powodu,
  • Odpowiedz
@e7450: @Norwag93: właśnie chodzi o to, że mieszkam w centrum i zależnie od aktualnej promocji uderzam do określonego marketu. Do wszystkich mam blisko, ale jak wiem, że jest np. promocja na twarogi w biedrze, to nie idę do Lidla, tylko do biedry. Nigdy nie idę do sklepu specjalnie po jakiś produkt, tylko przy okazji
  • Odpowiedz