Wpis z mikrobloga

@HerhontMistrz
@mistrz_tekkena
@UrbanHorn
Ja tam w takim kucu z polibudy widzę zawsze studenta I roku, który sra się jakiej to nie ma trudnej matmy, a na egzaminie okazuje się, że faktycznie trudna ta matma, nawet jak się trzeci raz jest na pierwszym roku.

Ale, he he, Ujot #!$%@? XD, frytki bez soli XD, huhuhumaniści XD

Żebyś #!$%@? nie był na utrzymaniu rodziców, tylko sam zarabiał jakiś hajs, to byś zjadł sobie burgera
  • Odpowiedz
@panszogun:
Nie wiem dlaczego zainteresowania techniczne są trywializowane. Wał korbowy to właściwie 1 z 3 elementów serca silnika, przełomowego wynalazku doskonalonego od 200 lat, a same wały korbowe znajdują użycie już od tysiącleci. Chociaż sama idea jest dość prosta to wciąż jest ulepszana z użyciem najnowszych i czasami bardzo skomplikowanych metod.

Czasami jako argument może paść: „Ale ty nigdy nie będziesz projektował wałów korbowych, pracujesz w utrzymaniu ruchu”. Osoba interesująca się
  • Odpowiedz
no bo studia nie są przecież potrzebne dx


@Paladin_Woodrugh: Bo nie są, przynajmniej nie informatyczne. Jak masz doświadczenie i umiejętności to mało który pracodawca się przejmuje tym czy masz papierek z uczelni.
  • Odpowiedz
@Jan0l i to jest spoko argument w ustach człowieka pracującego, który świadomie rezygnuje ze studiów, ponieważ nie warto. Co innego gdy mówi to osoba studiująca od 4 lat, a wciąż na 1. semestrze.
  • Odpowiedz
Co innego gdy mówi to osoba studiująca od 4 lat, a wciąż na 1. semestrze.


@Paladin_Woodrugh: Ja żadnych takich ludzi nie spotkałem, ale też próg punktowy na moim kierunku był dosyć wysoki więc może moje doświadczenia są pod tym względem skrzywione.
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: Ludzie po dobrych kierunkach na uniwersytecie też nie smażą frytek.
Sugerowanie, że masowe wykształcenie techniczne jest cokolwiek więcej warte, niż masowe wykształcenie uczelniane.
  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: U mnie na PP zdecydowanie tak to nie wyglądało. W mojej grupie na 30 osób na pierwszym roku żadnego spadochroniarza nie było.
Jakaś 1/5 na początku rezygnowała czasem nawet po pierwszym semestrze ale raczej już nie powtarzali.
  • Odpowiedz