Wpis z mikrobloga

Dobra, Mirci i Mirabelci. Wracamy do tematu 38. Jesiennego Bolcowa... Eee... Bacowania na Jasieniu. ( ͡º ͜ʖ͡º) Mamy trasy, mamy prowadzacych, serio - bardzo zacnie to wszystko wygląda.

Proponujemy trzy trasy:

2-dniowa: Rabka Zdrój - Maciejowa - Stare Wierchy - Turbacz - Kudłoń - Jasień
1-dniowa: Tymbark - Łopień - Chyszówki - Mogielica - Jasień
1-dniowa: Limanowa - Jurków - Mogielica - Polana Wały - Jasień

Ja bym chętnie pojechał na tę dwudniową (ale nie mogę :/) i bardzo ją polecam.

Wszystkie szczegóły macie na plakacie w załączniku. Odpowiadając na pytania: nie, to nie jest nekrolog, dominujący kolor plakatu oddaje kolor nieba nad Jasieniem.

Zapraszamy!


#gory #beskidwyspowy #gorce #wyjdzzpiwnicy #hiking #beskidy #turystyka #bacowka #wiecejtagowniepamietam

skpbkatowice - Dobra, Mirci i Mirabelci. Wracamy do tematu 38. Jesiennego Bolcowa... ...

źródło: comment_ILk4813L5UxPgHkuUoiH8g3orAzKgDx1.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jesteś miętki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@skpb_katowice: Przeciwnie i to jest problem. Z domu na Turbacz w linii prostej mam niecałe 15 km. Wszystkie ciekawsze szczyty w okolicy zdobyte, a sam Turbacz kilka razy, pieszo w dzień i w nocy, w lecie, jesienią, zimą na desce, a ostatnio na rowerze na gumach 28x1.6 i o ile nowe jakąś przyczepność jeszcze zapewniają,
  • Odpowiedz
Celujecie praktycznie w najgorszą możliwą pogodę. Prywatnie wolę już śnieg i lekki mróz.


@Pieseu: tradycyjnie Bacowanie jest w ostatni weekend p----------a, nawet jak 4 (chyba) lata temu nawaliło śniegu... ;) Lokalizacji zazdroszczę bardzo, sam bym chętnie mieszkał 15 km od Turbacza... :)
  • Odpowiedz