Wpis z mikrobloga

Z tego co na szybko liczylem podalem 69 typow 49 weszlo, 19 nie weszlo, jeden jest jeszcze w grze, sredni kurs to 1.85+/- , sa ta statystyki na szybko, jezeli ktos chce moze je obliczyc, wiem, ze kilku Mireczkow ogralo ze mna buków na niezla sumke, syn dziekuje za datki, jutro przemysle sprawe platnej grupy, czy bedzie to platna grupa, czy po prostu sciepa na typy live danego dnia, nikogo do niczego nie zmuszam, dziekuje rowniez hejterom, bez was to nie mialoby sensu #betseeker #bukmacherka
  • 35
@Fasberg: Ehh, dalej mnie ludzie nie rozumieją. Popatrz - jeśli te 100 typów zagrasz w ciągu dwóch dni, to grając po 5% swojej kasy obróciłeś kasą 5x i nawet zakładając płaską stawkę jesteś 25% do przodu. Z kolei mając yield na poziomie 50%, ale grając 5 typów (dalej grając stawką 5% kasy) obróciłeś raptem 25% kasy z zyskiem 50% także jesteś do przodu o 12,5%. Także sam yield w oderwaniu od
@Fasberg: Jak dla mnie jak ktoś potrafi te 100 typów wyrzucić w ciągu dnia i nie jest to płatny typer, przy którym spadają kursy (co zniwelowałoby tak niski yield) to nawet 5% jest super.

@jan_matejko_pisarz: Póki co lubimy, ale jak jutro założy płatną grupę, a pojutrze mu się statystyki obrócą to już nie będziemy lubić ;)
@Fasberg: albo gramatyka albo interpunkcja. Przestaje mnie to już bawić, spróbuj kogoś innego obrazić, ze mną ci się nie udało więc --. Płatnej grupy hejterskiej nie założysz po jednym dniu.