Wpis z mikrobloga

Z tego co na szybko liczylem podalem 69 typow 49 weszlo, 19 nie weszlo, jeden jest jeszcze w grze, sredni kurs to 1.85+/- , sa ta statystyki na szybko, jezeli ktos chce moze je obliczyc, wiem, ze kilku Mireczkow ogralo ze mna buków na niezla sumke, syn dziekuje za datki, jutro przemysle sprawe platnej grupy, czy bedzie to platna grupa, czy po prostu sciepa na typy live danego dnia, nikogo do niczego nie zmuszam, dziekuje rowniez hejterom, bez was to nie mialoby sensu #betseeker #bukmacherka
  • 35
  • Odpowiedz
@ScaRRyMaN: Yield, czyli zyskane jednostki do jednostek postawionych? Nie przekonuje mnie to, wszyscy się patrzą na ten yield, ale przecież jak jedna osoba walnie w weekend 69 typów z yieldem 20%, a druga 30 typów w miesiąc z yieldem 25% to zdaje się, że jednak to ta pierwsza jest lepsza? Jeśli w ciągu miesiąca obrócisz kasę wielokrotnie z jakimkolwiek zyskiem to będzie to może być to lepsze niż ruszenie połowy kasy
  • Odpowiedz
@telestonoga: kolega @ScaRRyMaN nie podjął dyskusji, to może z Tobą spróbuję. Jeśli dobrze rozumiem yield to stosunek postawionych jednostek do zyskanych. W jaki sposób lepszy jest yield 25% z 30 typów w ciągu miesiąca od yieldu 20% z 60 typów w ciągu 2 dni? Przecież w tym drugim przypadku kasa będzie się mnożyła dużo szybciej.
  • Odpowiedz
@telestonoga: Yield z 5 typów w ciągu miesiąca może wynosić 30%, yield ze 100 typów w ciągu miesiąca może wynosić 5% i to grając te drugie typy ugrasz dużo więcej. Jak dla mnie dużo lepszym wyznacznikiem (choć też nie idealnym, bo zakładającym płaskie stawki) jest profit. Grając intensywnie po mniejszym yieldzie ugrasz większy profit niż rzadziej po większym, a to w końcu zysk przelewasz na konto, a nie % od czegoś
  • Odpowiedz