Wpis z mikrobloga

Może ktoś polecić jakiś klub strzelecki w #trojmiasto ? Zależy mi żeby był zrzeszony w PZSS. Chciałbym w przyszłości ubiegać się o pozwolenie na broń sportową.

WKS Flota Gdynia odpada. Przerabiałem ich 15 lat temu i powaliła mnie ich mentalna komuna.

Zdałem u nich patent strzelecki i jeździłem z nimi na zawody. Czy ten papier po 15 latach jest cokolwiek wart?

#bron #strzelectwo #hobby #romb
  • 11
Zdałem u nich patent strzelecki i jeździłem z nimi na zawody. Czy ten papier po 15 latach jest cokolwiek wart?

Zdaje się, że tak ale tylko na pistolet i karabin. Z tym, że mogę się mylić, jak zapisze się do klubu to wystąp od razu o licencje i będziesz wiedział. A z licencją już możesz występować o pozwolenie ;-)
@Splot:
@nico112 A czy PZSS trzyma to gdzieś, czy muszę się legitymować tym "plastikiem"? Jak myślisz? Tyle remontów już było że nie wiem czy znajdę. Nie pamiętam o co konkretnie występowałem, ale strzelałem ze strzelb gładkolufowych. Thx! ( ),
@Splot: Byłem z ekipą wspomnianą przez @Dobry_Ziemniak, postrzeleńcy :P, ale pozytywni.
Tylko uwaga, u jednego z ich klubowiczów braki w bezpiecznej obsłudze broni.

Facet "opróżniał" komorę z wpiętym magazynkiem i oddał strzał kontrolny.
Nie wiem czy bardziej przestraszony byłem ja czy strzelec, który powiedział, że mogę wejść na strzelnicę po tarczę ;/
@nico112: @Splot: Flota od miesiąca ma licencję na Pistolet, Karabin i Strzelbę, przymierza się tez do rozszerzenia do klubu kolekcjonerskiego. Owszem, tam jest torche komuna, ale to tez chyba jedyne takie sensowne miejsce w Gdyni.

Poza tym jak już koledzy wspomnieli - Klub Strzelających Inaczej, bardzo niska składka, wszystko terminowo, strzelnica w Gdańsku przy żużlu.
@nico112 Okazuje się że cała papierologia jest w stanie nietkniętym u rodziców w tym bodajże jakaś licencja bądź patent na strzelectwo śrutowe. :-)

@PikPak @gorfag Już poprosiłem kogoś stamtąd o oprowadzenie. :-)