Wpis z mikrobloga

Generalnie to jesteście #!$%@?. Skorzystaliście na dobrych typach (w większości) a żydzicie przelać symboliczną dychę. Ja tam mam #!$%@? kim On jest i po jakim czasie wrzucił "numer konta". Zarobiliście? To w czym problem?
#bukmacherka
  • 17
  • Odpowiedz
@AntekMucha: Szanuję za typy, być może faktycznie ma doświadczenie i dzieli się z nami przemyślanymi typami, ale... Odwróć sytuację, czy gdyby ktoś wrzucił np. 3 typy na plus, a potem skopał 5 kolejnych to moglibyśmy pisać, że straciliśmy i czy może nam zwrócić koszty? Nie, bo stawialiśmy na własne ryzyko. Czemu ma to działać tylko w jedną stronę?

Osobiście mogę mu nawet przesłać, ale po nieco dłuższym okresie, który wykluczy czynnik
  • Odpowiedz
@AntekMucha: Po co myślenie? Na mój gust się przydaje. Chcesz mu wpłacić - wpłacaj. Pociągnie tak jeszcze ze 20 typów z podobną skutecznością to pewnie też to zrobię, ale chwilę już gram i super serie z 30 typów, czy 3 dni nie robią na mnie wrażenia, a strat potem nikt nie zwróci.
  • Odpowiedz
@AntekMucha ale on raczej podaje tu typy dla własnej satysfakcji, bo jak gra po kilka stów to sporo kasy z tego ma. Jak dla mnie to się trochę ośmieszył, pisząc żeby mu kase przelać.
  • Odpowiedz
@AntekMucha: Ile w to grasz? Sądząc po pytaniu o Skrill niezbyt długo. Jak wszedłem w bukmacherkę to w ciągu 5 dni z pomocą płatnych typów (i nieco ryzykując) pomnożyłem kasę 3,5x (wliczając bonus od bet365) i też mi się zdawało, że te typy są bezcenne i byłem gotów kasę na prawo i lewo wysyłać. A potem na 15 weszło bodajże 3 i mi przeszło.
  • Odpowiedz
@AntekMucha: Jak zdążyłeś pomnożyć wkład x2, wypłacić i dzięki temu jesteś pewny, że jesteś na plusie - proszę bardzo. Ja gram dosyć spokojnymi stawkami (tzn. niewielkim %), żadnego pewnego zysku jeszcze z tego nie mam, przyjdzie gorsza seria i zejdę do poziomu sprzed jego typów.
  • Odpowiedz
Odwróć sytuację, czy gdyby ktoś wrzucił np. 3 typy na plus, a potem skopał 5 kolejnych to moglibyśmy pisać, że straciliśmy i czy może nam zwrócić koszty? Nie, bo stawialiśmy na własne ryzyko. Czemu ma to działać tylko w jedną stronę?


@Jan_K: ja #!$%@?, jaka cebula.
  • Odpowiedz
@zweipack: Cebula mówisz? To może będę Ci podrzucał typy, jak coś wejdzie to 20% dla mnie, jak nie to zapominamy o sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tym bardziej, że po raz kolejny piszę, że nawet próbka 20 typów nie jest wcale w bukmacherce wyznacznikiem czyjejś skuteczności. Obal jakiś mój konkretny argument, a nie z cebulą wyjeżdżasz.
  • Odpowiedz