Wpis z mikrobloga

Tak pograłem (z trudem) w bete Xenoverse 2 i #!$%@? XD nawet im się nie chciało zmieniać nazwy tych parallel questów. Normalnie kopiuj > wklej z pierwszej części. Filmik po pokonaniu małpiej wersji Vegety też chyba identyczny XD. No trochę się zawiodłem nie tak developerem jak Bandai, że im szkoda kasy na taką markę :|
Ale ogólnie jest spoko, gameplay znacznie przyjemniejszy niż w oryginale według mnie.
Jeżeli ktoś nie grał w pierwszego xenoversa a jest fanem #dragonball to polecam gorąco 2 część, która serio się okazała tylko odrobinkę lepszą grą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ps4
  • 4
@janushek: zobaczymy, jak to będzie wyglądało w finalnej wersji, ja się połasiłem na wersje deluxe z season passem, na gamesplanet fajna zniżka jest, szkoda że nie dali bety na PC
tak czy siak, ja się będę zagrywał z przyjemnością
@janushek: Seria Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi też praktycznie identyczna była. Z jakimiś małymi szczegółami, a i tak Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 najlepsza gra DB.
@Tien: Jest na Steamie i różnych stronach, na których można kupić gierki na Steama, ja kupiłem z Gamesplanet, tam jest chyba najtaniej, preorder wersji Deluxe (w nim wszystkie DLC + jakieś bonusy, no i dostajesz grę wcześniej) kosztuje około 220 zł, o jakieś 100 zł mniej niż na Steamie.