Wpis z mikrobloga

Mirki mam takie pytanie, może mądre może głupie .
Jeżeli poznajecie w klubie dziewczynę z którą się dobrze i dłużej bawicie a na koniec nocy oprócz buziaka bierzecie też numer telefonu to odzywacie się później do takiej?
Ja zawsze te numery kasowałem, ale dziś korci mnie aby jednak zadzwonić.

#kiciochpyta #podrywajzwykopem
  • 13
@Little_Juice: Bardziej się bierze aby miło zakończyć nockę i nie odbierać dziewczynie nadziei na to, że się jeszcze spotkacie. Z drugiej strony średnio mnie interesuje typ imprezowiczki.
Sam lubię czasem pójść do klubu ale właśnie po to aby poznać kogoś nowego i pobawić się z kimś nieznanym.
@chams: mnie tak poznał moj niebieski wlasnie, ale nie dałam mu numeru (w sumie nie tańczyliśmy, tylko rozmawialiśmy), no więc potem mnie odszukal na fb i teraz w sierpniu nam pękło 2 lata razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także czasem warto kontynuować znajomość z klubu, więc dzwoń i się nie zastanawiaj :)
@kwiati: Często chodzisz po klubach? Chodzicie razem?
Nigdy nie lubiłem tego robić z dziewczyną w związku czy z koleżanką.
Może jestem dziwny ale dla mnie klub to zabawa, przygoda. I to wyzwanie gdy się poznaje kogoś nowego.
Dlatego też nigdy nie chciałem spotykać się z klubowiczką.
@chams: mój niebieski nie chodził w ogole, to ze on się znalazł wtedy w klubie to był cud ( ͡° ͜ʖ ͡°) informatyk programista więc wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja na studiach chodzilam dosc często, teraz chodzę rzadko i jak już to raczej z niebieskim.
Ja jestem typem kobiety takiej pośredniej, czasem lubię wyjsc na imprezę ale bez przesady. Błędnym jest założenie,
@kwiati: Każda poznana w klubie mówi to samo : "ja to nie chodzę po klubach, pierwszy raz od roku czasu jestem, koleżanki mnie wyciągnęły" itp.
A jak przyjdzie co do czego to od razu "Na nasze drugie spotkanie też chodźmy do klubu" :D
OK zadzwoniłem i nawet się umówiłem. Jestem z siebie dumny
@chams: no to mozesz mi wierzyć, że mam koleżanki które wyjdą do klubu tylko jak zostaną wyciagnięte przeze mnie lub inne dziewczyny, więc takie kobiety naprawdę istnieją:)
Powodzenia, daj znać jak się znajomość rozwinie ;)
@chams: jakie moje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja tylko podpowiedziałam, żebyś nie skreślał dziewczyny tylko dlatego, że poznałeś ją w klubie. A jeśli zrobisz jej dzieciaka to już bedzie tylko Twoja decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)