Wpis z mikrobloga

@mattmurdock: w takim razie kto poprawia androidowi opinię? Bo chyba nie htc czy kruger&matz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Samsung to obecnie jeden z najlepszych andków, czy to co się podoba czy nie. Jedna wpadka wiosny nie czyni.
@Mglisty: może wg niektórych. #!$%@? nakładki, interfejsy i ogólnie androidy w wydaniu samsunga spowodowały moje dłuższe rozstanie z Androidem. #!$%@? gówno do kwadratu :\ wróciłem jak pogrzebałem trochę do Xiaomi z MIUI, w miarę wygodne, kilka aplikacji sam sobie dopisałem. ale kolejny telefon tylko z czystym Androidem, otwartym bootloaderem i prostym rootem. niewiele grzebię ale jak już chcę to nie lubię przekopywać pół internetu szukając rozwiązania. duże "nie" dla szajsunga, nie
@animetopedal: "nawet oneplus 3?" Dlaczego nawet, jak ma taki sam procesor, też high end?

Powiedzmy sobie szczerze, note 7 miał dużo więcej funkcji niż op3, cały ten narzut jest po prostu widoczny. Miałem note 7 przez kilka dni, i te niby problemy z wydajnością są wirtualne, bez odniesienia bezpośredniego z op3 nie da się tego zauważyć.

Osobiście mnie ciekawią smarty od Google,czy faktycznie będą najlepsze na rynku. Bo teraz rządzi lg