Wpis z mikrobloga

Co #!$%@?łem z Matim kilka dni temu to kisnę do tej pory. Zastawiliśmy zasadzkę na jednego z tych #!$%@? złodziei co uberem jeżdżo. No i podjeżdża chłopaczek swoim golfem trójką TDI, a my go cap - łapiemy #!$%@? i mówię mu kulturalnie, że dzwonię na bagiety, bo jest #!$%@? złodziejem co kradnie pracę uczciwym, polskim taksówkarzom, a ten się rzucać zaczyna i drze mordę jak opętany, że mam się #!$%@?ć i że on po dziewczynę przyjechał - ta #!$%@?, na pewno xD On nawet nie tyle co podejrzanie wyglądał, tylko od razu było widać, że to stulejarz z krwi i kości i na bank ma konto na tym portalu dla stulejarzy wypok.pl, czy jak to tam się nazywa i jeszcze pewnie podaje się za dziewczynę, żeby chociaż trochę atencji od pozostałych stulejarzy wyżebrać.

W każdym razie nie kupiliśmy bajeczki o dziewczynie, więc Mati mu telefon #!$%@?ł, by zobaczyć jak złodziej ma na imię i jakie zdjęcie sobie ustawił w aplikacji ubera. Chodziło tylko o to by potwierdzić hipotezę, że jest to "kierowca" ubera i by gościu się nie mógł dalej wykręcać, bo zdjęcie oczywiście średnio nas interesowało, widać było, że szczyl nie jest w stanie nawet porządnego wąsa zapuścić. Niestety #!$%@? sprawdziliśmy, to znaczy nie sprawdziliśmy, bo telefon był pod wpływem jakichś mrocznych zaklęć, czarnej magii i wymagał KODu czy coś takiego by go móc używać.

Aż tu nagle jakaś Karyna wybiega z mordą na nas, że co tu się #!$%@?, więc Mati tylko wcisnął typkowi telefon w łapę i szybko i wściekle uciekliśmy z miejsca zdarzenia. Po drodze doszliśmy do wniosku, że najwidoczniej tak się teraz "kierowcy" ubera dogadują z "pasażerami", że mają oni udawać ich znajomych, czy rodzinę, żeby uniknąć odsiadki w sztumie, bo nie ma #!$%@? opcji, by ta stuleja miała dziewczynę. Z całej sytuacji tak jak wspomniałem kisnę aż mi wąs kręci ze śmiechu. Mam nadzieję, że najlepsza zmiana zrobi w końcu porządek z tymi nielegalnymi przewoźnikami, bo nie jest to ani mądre, ani bezpiecznie, ani dobre dla Polski. Wspierajcie mirki polskich taksówkarzy, bądźcie patriotami i pamiętajcie, że lepiej jest być oszukanym przez Polaka, nic dać zarobić amerykańskiej korporacji :) Zawsze się troche oszukuje i zapomina włączyć taksometr ;)