Wpis z mikrobloga

W meczu z Armenia naszla mnie taka myśl ze nasza kadra zanim stała się silną uznała ze juz nia jest i potrafi wygrywać mecze na stojąco. Po dzisiejszych doniesieniach PS na temat nocnych imprez w hotelu miedzy meczami potwierdza się to co przypuszczalem, za szybko obrośli w piórka a juz to ze widziano na korytarzach pijanego Teo rzygającego po kątach i ze to ukrywano przed Nawałka to jest dramat. Bronilem Teo ale po czymś takim Lewy jako kapitan na kopach go powinien w-----c z drużyny. Pewnie razem z nim chlał he he Peszkin.. Nie ma to jak od środka r------c sobie drużynę.

#pilkanozna
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tr0llski dziwi cie to? Lewy mega profesjonalista, daje z siebie wszystko dwa mecze nam wygrał. Kirde tez bym się w-----ł ze jakieś chlejusy baluja cale noce a ja muszę im na boisku dupe ratować. Jedyny plus ze jednak jest tam grupa rozsadnych piłkarzy którzy może się jakoś postawią i nie będzie zgody na takie rzeczy. Rozumiem po zgrupowaniu pal licho nie sa zakonnikami ale w trakcie? Lewy powinien poważnie z Nawałka
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: No a Ty co byś zrobił, poszedłbyś do trenera i p------ł? Ok, nie pochwalam jego zachowania ale drużyna to drużyna i powinna trzymać się razem. Ja bym się może w-----ł na niego, ale na bank bym nie p------ł - to odnośnie że ukrywali prze Nawałką. Oczywiście jeśli to prawda.
  • Odpowiedz
@kari77 tylko ze z tego co piszą to ludzie ze sztabu nic Nawałce nie powiedzieli. Właśnie to jest c-----a logika jakiś chlejus czy dwóch będzie psulo grę swoja nieodpowiedzialnoscia i cala drużyna ma ich kryć? Właśnie cala drużyna powinna im skopać d--y a nie ich kryć dziecinna logika. Gra idzie o miliony a drużyna ma kryć pijaka..
  • Odpowiedz
Słuchaj tu nie chodzi o to że ich bronię. Przypomnij sobie co było w Śląsku, Gikiewicz coś do Mraza powiedział i zaraz było że konfident itp. Myślę że drużyna powinna to załatwić w swoim gronie, jest "starszyzna" i ma posłuch, więc wg mnie to byłoby najlepsze rozwiązanie. Też gram w piłkę i też mam paru łebków,którym przed meczem zdarza się coś wypić ale nie p------ł bym ich nigdy w życiu. Wolałbym bym
  • Odpowiedz
@Eestel: Liczyłem na link do artykułu, w którym jest to napisane(do tej pory jedynym źródłem były komentarze na weszło i wykopie że "są plotki"), ale jak rozumiem tego typu wiedza też jest poufna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: no dobra, nikt nie powiedział Nawałce, ale i tak słabe tłumaczenie. Ja trenowałem boks i to nie na żadnym poziomie, tak dla siebie, jakieś małe turnieje wewnątrz klubu, mistrzostwa Poznania itp. Jak przyszedłem w niedzielę na trening po sobotnich urodzinach kumpla to trener od razu wiedział co robiłem poprzedniego wieczoru, a Freddy Roach to nie był. No chyba że Teo tak się regeneruje że wypije flache i po dwóch
  • Odpowiedz
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: "Trener zamierza wyciągnąć konsekwencje wobec zawodników, którzy nadużywali jego partnerskiego podejścia do pracy i podjąć twarde decyzje. Możemy spodziewać się odsunięcia od zespołu niektórych zawodników, co odbije się na powołaniach na mecz z Rumunią."
  • Odpowiedz