Wpis z mikrobloga

Mireczki połączyłem evic vTwo mini 75W z TFV8 Baby Beast i jestem zachwycony!

Wołam @siej: @marek-wozniak-750: @vobis_hama: bo byli zaangażowani w dyskusję. (Zawolalbym też @Sofa ale śpi slodko aniołek ;) )
Dyskusję z tego wpisu:
WPIS

Ogólnie rzecz biorąc parownik jest dopracowany, nic nie cieknie, wszystko pracuje jak należy.

Chmura - wiadomo jest ogromna. Na grzałce Q2 (0.4 ohma) mogę jarac na 45-50W i kopci jak lokomotywa!
Na T8 chmura też ogromna ale trzeba więcej Watt i airflow jest mniejszy.
X4 jeszcze nie testowałem.

Smak - i tu jest najwięcej hejtu. Nie wiem dlaczego? Baby beast smak oddaje zajebiscie. Śmiem twierdzić że zdecydowanie lepiej niż starszy brat czyli TFV8 Cloud Beast. I pracuje na o wiele niższych wattach.

Zużycie mocy - To wiadomo zależy od oporu grzałki i mocy, ale na Q2 wapujac na 50W żywotność akusa (jednego bo to evic) się wydluzyla. Względem poprzednich czyli 0.3 i 0.18 ohma z ijust. Mam oczywiście aku w zapasie ale dwa akusy na dzień są w sam raz.

Podsumowując:
Nie rozumiem hejtu na tfv8. A już na pewno na baby. Gęsta chmura pełna smaku to jeden z największych atutów tego parownika. Do tego świetny wygląd, top refill i dostosowywany airflow czynią z niego jeden z lepszych wyborów na gotowe grzałki (RBA nie testowałem).
Szczerze polecam ( ͡ ͜ʖ ͡)


Jako minus można dać pojemność 3 ml (ale to jest maluch więc taki jego urok) i brak RBA w zestawie (mnie to bardzo nie zabolało bo nie kręcę, ale mógłbym zacząć :P)

Ogólnie zajebisty parownik który świetnie oddaje smak tworząc przy tym mega chmurę :)
#epapierosy
goomowy - Mireczki połączyłem evic vTwo mini 75W z TFV8 Baby Beast i jestem zachwycon...

źródło: comment_cVspmY9K1OinOCvaSvzPdnrhVhQPmt3x.jpg

Pobierz
  • 18
@Ploop: chmurzylem na driperach, nawet swoje bimbry. Oczywiście nie były to moje RDA i nie ja krecilem ;)

Powiem tak - smak był mocniejszy, ale nie jakoś powalajaco. Nie jest to przepaść dla mnie. Chociaż może ktoś grzalke #!$%@?ą skręcił. Cholera wie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednak gdybym miał kręcić grzaly dla tej różnicy to jestem na to zbyt wygodny i wolę gotowca. ;)

@goomowy @Ploop: jak nie jestem fanem smoka, tak daja rade te stockowe grzalki przy tak krotkim kominie w baby beast (bo tfv8 cloud beast smaku ma niezbyt duzo). z drugiej strony ~20pln za grzalke to masakra, szczegolnie ze nie sa jakos kosmicznie zywotne - o ile 0.4ohm faktycznie trzymala sie okolo 2 tygodni, o tyle 0.15 po tygodniu nadaja sie tylko w kubel. po urlopie odbiore z edymania rba (z lekka