Wpis z mikrobloga

@brmstufldigart: Jeśli oglądam jakiś film to tylko z oficjalnych źródeł, więc nie robi mi żadnej różnicy z napisami, bo zakładam, że te na Netfliksie działają jak należy.
  • Odpowiedz
@XsomX: ja swój też kupiłem po świetnych recenzjach w hdtv ;-) Obraz jest świetny jakby co

To o czym mówię, to #!$%@?, które wychodzą po kilku tygodniach, miesiącach użytkowania.
I o stosunek do użytkowników. Z tymi napisami to w sumie prosta sprawa, żeby tv wczytywał je z NAS-a, ale oficjalne stanowisko jest takie, że standard dlna nie wymusza tego więc nie będzie i kropka. A że z pena wczytuje (czyli
  • Odpowiedz
Wiesz może, gdzie można znaleźć precyzyjną propozycję PiS, która pozwalałaby na jakiekolwoek obliczenia?

Nie mówiąc już o tym, że według tych danych z obrazka pan działalność 10k oddaje 28% kosztu pracodawcy, działalność 6k 34%, a pan praca minimalna 39%.


@XsomX: Trzymaj sie jak najdalej od philipsa, a od philipsa z androidem UCIEKAJ. Gówno i do tego cynicznie mówią, że nie będą poprawiać błędów do sprzętu z 2015 bo im sie
  • Odpowiedz
@XsomX: Lubię ideę "kilka w jednym", ale telewizory "smart" to jakaś porażka jest. Lepiej kupić głupi telewizor i dostawić do tego jakiś box z prawdziwego zdarzenia, albo nawet taniego peceta.
  • Odpowiedz
szkoda bo VA ma 65'', a VA bardzo teraz chce, i ambient light, super wyglada.
Niestety Philips nie byl lubiany przeze mnie, a ten model az sie prosi o zakup.
Tylko jeszcze za drogo bardzo..., no i widze ze zwolennicy Philipsa sa...
pech..
  • Odpowiedz
Trzymaj sie jak najdalej od philipsa, a od philipsa z androidem UCIEKAJ. Gówno i do tego cynicznie mówią, że nie będą poprawiać błędów do sprzętu z 2015 bo im sie nie opłaca.


@JanuszeBiznesu: I pewnie teraz polecisz Samsunga, gdzie oczywiście nic się nie dzieje, wszystko zawsze jest okej i na swoim miejscu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No dobra, a czytam recenzję na HDTV i zachwalają, że najlepszy w swojej cenie i ze świecą szukać lepszego
  • Odpowiedz
@fordern: Ja kupiłem niecały rok temu jakiegoś LG 43 bez "smart" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może teraz jest problem, ale polecam jednak poszukać takiego, bo można zaoszczędzić 2-3 stówki przy kupnie, oraz kilkaset tysięcy złotych na leczeniu raka którego dostaniesz od telewizora "smart" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yahudi: A no tak, są nawet jeszcze tegoroczne 43LH500 i LH510, ale to dlatego, że LG pomija rozmiar 40 cali. Ale poza tym, cała reszta będzie miała już poważne systemy operacyjne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fordern: Dla mnie liczy się jakość matrycy i koniecznie chciałem 120Hz. 4K to dla mnie dodatek, bo szukałem telewizora do max 3000zł.
Korzystać z telewizora będą przez 99% czasu rodzice po prostu przełączając kanały NC+. Bajery to plus dla mnie jak raz w miesiącu zjadę z uczelni i będę chciał pograć na konsoli czy dla odmiany obejrzeć coś na dużym ekranie.
  • Odpowiedz
@XsomX: pod względem obrazu i płynności w swojej cenie model pus6501 czy też pus6561 są bezkonkurencyjne w tej cenie w tym roku więc świetnie mierzysz . Co do odtwarzania plików czy też napisów polecam ściagnąć apkę kodi i powinno 95% plików czytaćnawet z dysku sieciowego w razie czego są inne odtwarzacze w sklepie google play ale na ich temat się nie wypowiem bo nigdy nie używałem. Jeżeli podłączasz dysk czy
  • Odpowiedz
@Yahudi: niestety nie kupi dobrego tv bez smarta a już napewno nie lg w tym roku... w ubiegłym Lg miało świetny lf652 który w swojej cenie nie miał za bardzo konkurencji a niestety w tym roku to co wypuścili w 4k to woła o pomstę do nieba a z kolei wspomniane lh500 i 510 niestety nie dość że 50hz to kolory bardzo słabe szczególnie biały i jasne odcienie. Wszystko wpada
  • Odpowiedz