Wpis z mikrobloga

#xiaomi
No dobra zdecydowałem się na Redmi 3s, wersja 3/32GB, International.. Chcę kupić u Goldiego, i mam jeszcze kilka pytań ( mój ostatni zakup był rok temu - to brzmi jak na spowiedzi ;) ):
1. widzę, że Goldi ma opcję "one year replacement warranty in poland" za 9,36€ dla mojego Redmi 3S. Warto to brać? Korzystał ktoś z tego? Jak to działa?
2. Widzę, że w opisie oferty jest wzmianka, że jest jakiś problem z oprogramowaniem 6.9.29 do wersji International. Ta wersja do jest dev. czy stable? Jesteście zorientowani w tych wszystkich numerkach, więc dla Was to pewnie nie problem rozszyfrować.
3. Czy te LTE 800MHz to jest już standard, czy melodia przyszłości? Wiem, że to się ma przydać na terenach średnio zurbanizowanych, tylko jak to jest w praktyce - skoro 800MHz niby już działa z PL?

Pomożecie?
  • 11
  • Odpowiedz
@Potfur: Czyli jak wgram Global Firmware, to problemu nie będzie?
Ja już się wyleczyłem z cotygodniowych aktualizacji na przykładzie RN2, dlatego pozostanę przy Globalu.
  • Odpowiedz
@menelki: Global to oznaczenie firmware'u międzynarodowego. Dzieli się na Global Stable i Global Dev. Więc tak, jak zainstalujesz Global Stable to ten problem nie będzie występował.
  • Odpowiedz
@menelki: tydzien temu przyszedł dokładnie taki od goldiego dla mojej dziewczyny. przyszedł z devem i po aktualizacji do nowego deva przestał się uruchamiac jeżeli karta sim była w srodku. wgrała stable bez zadnego odblokowywania i smiga az miło. tego warranty nie bylo wiec nie wiem jak to dziala, ale wzielismy dostawe bez vatu.
z tym 800mhz to mam rn3pro bez tego pasma i czasami internet zwalnia mocno. nie wiem czy przez
  • Odpowiedz
  • 0
@daczka92 mam obecnie ten sam problem z redmi 3s tez przestal sie uruchamiac i wiesza sie na logo, vo zrobiles zeby postawic go na nogi ?
  • Odpowiedz
@c__j: tam było tak, że jak karta sim była włożona i się wpisało pin to telefon się wyłączał i nie chciał uruchomić przez fastboota. wszedłem na stronę xiaomi, ściągnąłem najnowszego stable, wrzuciłem na telefon i przez apliakcje aktualizacje go (tak naprawdę) zdezaktualizowałem. teraz działa. jak sie nie uruchamia w ogole to nie wiem, nie jestem ekspertem
  • Odpowiedz