Wpis z mikrobloga

@wooles: supportem grałem z ludźmi z diamentu i wygrałem z nimi kilka rankingow druzynowych jak były mistrzostwa o jakieś 100 zł żeby się nachlać, więc nie zaprzeczę, ale jungla to poziom gold bardziej i na agresje nastawiony, w silver każdy chce zrobić jakąś dziwną taktykę która nie wychodzi
  • Odpowiedz
@Karol_Bednarczyk: wlasnie chodzi o to ze jesli grasz z ludzmi z diamentu to wtedy oczywiscie mozesz robic gry supportem, problem w tym ze na nizszym elo nawet gdybys sie zesral to z niektorymi ludzmi nei da sie wspolpracowac
  • Odpowiedz
@Karol_Bednarczyk: moze nawet bardziej w grze supportem liczy sie to ze mozesz miec nadzieje ze twoj team bedzie potrafil wykorzystac twoje wsparcie, z wlasnego doswiadczenia wiem ze w nizszych dywizjach nie warto
  • Odpowiedz
@Karol_Bednarczyk: jesli ogarniasz jungle to chyba na tej pozycji jestes w stanie najbardziej wplynac na poczynania swojego teamu, masz kontrole nad mapa, mozesz wywierac presje na wszystkich liniach. Jesli nie jungla to albo mid/ agresywny top z teleportem albo bot, z tym ze na bocie tez sporo zalezy od twojego supporta.
  • Odpowiedz
@wooles: na jungle testuje postacie, i raczej gram dps health (nie wiem jak się to w lolu nazywa) olaf, skarner, mundo, zaraz będę sprawdzał kilka postaci na topa ale supportem grałem tylko dlatego że nie czekałem godziny na rozgrywkę :D
  • Odpowiedz