Wpis z mikrobloga

@Neaopoliti: fatalny trener xD prowadzilismy 3;0 z Dania (slaba co prawda, ale jednak) w pierwszej polowie. Jak tylko wyeliminuje sie blad jaki druzyna popelnia jak juz prowadzi to bedzie zajebiscie.
Jeszcze kilka lat temu nie ugralibysmy 3pkt w meczu z Moldawia, a teraz takie druzyny nosem wciagamy.
@Maestro333: no spoko, ale porownaj moze sklady i kto gra teraz xD
Przypomnij mi mecz, gdzie przeygrywalismy i potrafilismy go zremisowac. Bo jak narazie to jak prowadzimy to dostajemy baty ->euro najlepszym przykladem, nie wspominajac elimki z irlandia na wyjezdzie.

Serio co Nawałka wniósł ? Styl ? ahahaha mamy po prostu dobrych piłkarzy i oni sami grają na walkę.
@Neaopoliti
@Maestro333
Nawałka wprowadził świetną atmosferę w naszej reprezentacji i już nie raz udowodnił że jego selekcje okazywały się trafne (Mila, Peszko, Mączyński, Pazdan itp.)
Natomiast jego taktyka gry w głębokiej defensywie mnie nie przekonuje.
Za Beenhakkera graliśmy zupełnie inaczej.
@Max-Man: atmosfera atmosferą, bo jak to mówią - są wyniki jest atmosfera. Popatrz na Leicester City, przeciętni piłkarze zdobywają tytuł dzięki komu ? Dzięki całemu sztabowi, a gdzie ci piłkarze są dzisiaj ? Są w połowie tabeli.
@Neaopoliti Styl Nawałki to głęboka defensywa i kontrataki. Mnie się ten styl za bardzo nie podoba bo często prowadzi do tzw. obrony częstochowy która i tak nie kończy się stratą gola.
Ciężko utrzymać korzystny wynik grając w ten sposób.