Wpis z mikrobloga

Mirki szukałem kiedyś słuchaweczek dokanałowych do muzyki elektronicznej (słuchanie ze smartphone'a na androidzie ;) ) za ok 100zł, warunkiem miał być dla mnie czysty i potężny bas. Natrafiłem ostatnio na okazję w znanym polskim sklepie gamingowo-sprzętowym. Mianowicie słuchawki Razer Adaro In-Ears. Oryginalna cena 299zł / obecnie ceneo podaje najniższą 199zł, promka ta zniżała cenę słuchawek do 129zł (promocja trwała kilka dni). Raz, że razer -> dobre mychy, klawiatury dla graczy robi, cena w moim budżecie, który chciałem przeznaczyć, alternatywą było Xiaomi Hybrid Iron Dual Drivers / Creative MA-350 / Brainvawz M1 itp jeszcze pare modeli było na oku. Ale one i tak są w swojej obecnej regularnej cenie ponad 100zł, więc... kupiłem razera słuchawki, głównie ze względu na cenę - czytając przez kilka godzin recenzje, opinie użytkowników. [Jakby mi się nie spodobały, to bym je poprostu sprzedał, czy oddał do sklepu]
W tej cenie uważam idealne (~130zł), ale 200zł raczej bym nie dał, w okolicach tej ceny mozna wyrwać po przecenie mega kozackie Creative Aurvana In-Ear2 plus, które to regularną cenę miały ponad 400zł.

Specyfikacja: membrana 10mm, impedancja 32Om, czułość 96dB, pasmo 20 ~ 20000 Hz -> tak standardowo prócz większej membrany oczywiście.

Także polecam, jak znajdziecie je za ponad 100zł bo grają wyśmienicie (testowane w elektronicznej muzie) + niby to są gamingowe słuchawki ( ͡º ͜ʖ͡º) lecz poprostu nie testowałem ich w FPS'ach (podobno dobrze odwzorowują kroki, strzały skąd padają itp)

#razer #sluchawki #opiniawlasna
z0nic - Mirki szukałem kiedyś słuchaweczek dokanałowych do muzyki elektronicznej (słu...

źródło: comment_igZ3jYhRMHh7Z7piZLG0SI8EIjJD0GEi.jpg

Pobierz
  • 1
@z0nic: miałem kiedyś razery dokanałowe i też byłem zadowolony bardzo, szkoda że je zgubiłem gdzieś bo dźwięk elegancki miały i z kablem nic sie nie działo