Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak podniesc swoja niska samoocene i pewnosc siebie spowodowana tym, ze sie ma juz 24 lata i dopiero zachcialo dziewczyn? Nie wyszalalem sie za mlodu i teraz mam strasznego dola. Wiadomo, ze jedyna metoda zeby to podniesc jest wyrywanie dziewczyn ale zeby wyrywac dziewczyny niestety trzeba byc pewnym siebie. Bledne kolo :(

#rozowepaski #seks #zwiazki #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież można trenować swoją pewnośc siebie. Masz Tindera, masz badoo, poumawiaj się z dziewczynami póki co testowo, nie #!$%@? się odrazu, nie musza te dziewczyny spelniać twoich kryteriów, poumawiasz sie na spotkania (pamiętaj, ze kazdy placi za siebie xD) Wypijecie piwko, dwa pogadacie, przyzwyczaisz się do dziewczyn i później będziesz już wiedzial jak to ma wyglądac. Pamiętaj, że zeby w czyms byc dobrym to trzeba ćwiczyć. Dziwki sobie odpuść.
Jesli
OP: @nadszyszkownik_kilkujadek: nie chodze na dyskoteki, nie umiem tanczyc
@Kurgan: mam konto na tinderze, od biedy raz na tydzien uda mi sie umowic. Wycwiczylem juz to ze w ogole sie nie krepuje przy spotkaniu, (na ktore jestem umowiony) serio, mam mocno wywalone ale niestety same rozmowy wygladaja juz tak ze przez 95℅ czasu mowi rozowy bo ja jestem malomowny i nie mam nawet o czym tak nawijac.

Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania: No to dośc dobra sytuacja. Różowe lubią się wygadać i doceniają dobrych słuchaczy. Zalezy o czym ty tam z nimi rozmawiasz, ale zawsze mozesz poopowiadac jakieś zabawne anegdoty ze swojego zycia, powiedziec cos ciekawego na temat o którym mówi rózowa, żartuj, wykazuj się poczuciem humoru, rozśmieszaj ją to spotkanie ma być zabawą, funem dla was obojga abyście chcieli to powtórzyć :)
Parasol: Mirku jestem w podobnej sytuacji, ale ciężko jest od tak podnieść pewność siebie czy poczucie własnej wartości. Chodzę na siłownie,widzę zmiany ale to jest bardzo powolny proces a czas leci i młodość mija ://

Zaakceptował: Asterling