Wpis z mikrobloga

@Mysciak: @kargo89: Co wy za pierdoły piszecie :D Przez przez przypadek wygrał z legendą Andersonem Silvą, potem pokonał mistrza Rockholda i teraz obronił pas? Pomijając ofc 10 lat jego kariery walki z topowymi zawodnikami.
@WhirPool:
xD

Kariera Bispinga to kontrowersyjne decyzje zwłaszcza w Anglii, gdzie dawali mu takie wygrane, że głowa mała. Walka z Silvą to trochę mniejszy kaliber ale też podobna historia.
Walka z Rockholdem to akurat jeden lucky punch, który siadł i tyle .Zdarza się.
Każdy top 4 ( Weidmann, Jacare, Romero i Rockhold jakby go nie zlekceważył) by go przemielił i wypluł.
A walkę z Hendersonem, to faktycznie walka z 13 contenderem
Jak dla mnie jak najbardziej championship material. Walczył całą karierę na najwyższym poziomie, ma 30 wygranych z 37 walk, ma ogromne serce do walki i teraz jest w najlepszej formie. W życiu nie odrzucił walki, nie błaga wujka Dany o "big money fight" jak to ostatnio jest modne w ufc. Z Hendo walka była wyrównana zgodzę się. Ja ją oceniłem 48-47 dla Bispinga, ale jakby Hendo wygrał też nie ździwiłbym się.
nie błaga wujka Dany o "big money fight" jak to ostatnio jest modne w ufc.


@WhirPool: przecież to właśnie była jego "money fight". Zamiast zaliczyć #!$%@? i do domu to w pierwszej obronie zawalczył z emerytem i zarobił koło miliona dolarów. Teraz zgarnie jeszcze jeden taki czek dostając #!$%@? i można kończyć karierę.
@2ndEarlOfRochester: Tutaj w punkcie 14. W 90% procent przypadków zwycięzca rundy dostaje 10 punktów, a przeciwnik 9 lub 8.

10 - 9 - gdy 1 zawodnik wyglądał lepiej od 2 w danej rundzie, ale nie dominował go.
10 - 8 - gdy 1 zawodnik wyraźnie dominuje nad drugim.

Co jest dominacją to już jest kwestią częściowo subiektywną. Ja (tak jak wszyscy sędziowie) oceniłem rundę 1 (w której Bisping został powalony 1