Wpis z mikrobloga

Mirki, nie szukam zaczepki ani gównoburzy (dlatego nie taguję android hehe).

Posiadam iPhone'a 6s od kilku dni i jakoś nie mogę się do niego przekonać... Miałem wcześniej OnePlus2 i momentami jakoś lepiej mi się na nim pracowało. Fakt, że w iP aparat jest fajny, dobrze łapie fotki w locie wg mnie.

Bardzo ocenę iPhone'a psuje mi bateria, jej żywotność. Przeciez przy korzystaniu ze snapchata kilka razy dziennie, messengera i jakiejś godziny spotifaja, bateria nie uciąga mi nawet do wieczora, to normalne jak na 9-miesięczny telefon? Fakt, to nie jest nówka, iPhone był nabyty w styczniu, niby 9 miesięcy i bateria mogła trochę stracić. Do tego sam iOS mnie nie przekonuje, o ile pracuję na Macbooku Pro, o tyle do iOSa sie przekonać jakoś nie mogę. Nawet ten Force Touch nie robi takiego wrażenia (albo to ja nie umiem się nim posługiwać?).

Jak jest u Was? Może jakies rady jak wydłużyć żywotność baterii? Tak, wyłączałem dla wszystkich aplikacji na telefonie (których mam aż 6) działanie w tle.

#telefony #iphone #ios
  • 15
a). Aplikacja BatteryCare - sprawdź obecną pojemność baterii;
b). Nie ma za bardzo jakich rad udzielać, bo jedyne rady jakie można udzielić kastrują smartfona i robią z niego ficzer-fona.
c). Co by nie mówić nieco wtopiłeś kasę IMO - Zwykły iPhone ma beznadziejną baterię. Jakbyś wziął SE lub 6S Plus to byś był zadowolony.
@Rupertciak:
a) dzieki już zaciągam
b) :/
c) Z tego co czytałem 6s ma więcej pamięci przez co jest szybszy. Kwestia tego jak duża jest ta różnia w pojemności...

@Kaelthas: Niby jest ale w sumie rezygnować z części aplikacji bo drenują baterię? To jaki był sens tego telefonu :P
@vanot: No imo nie, ja bym jeszcze nie wymieniał, tylko kupił powerbanka. Ale jeśli wolisz mieć nowiutką baterię lub zaraz kończy się gwarancja, to też spoko.