Wpis z mikrobloga

Typer: Aris Papadopoulos
CHESTER CITY vs TORQUAY UNITED
Typ: CHESTER CITY
Anglia, National League
Godzina: 16:00
Kurs: 1.86

Typer: Anthony Viduka
PERTH GLORY FC vs CENTRAL COAST MARINERS FC
Typ: PERTH GLORY -0.5 ah 1 połowa
Australia, A-League
Godzina spotkania: 13:00
Kurs: 1.85

Typer: Hofmann
DOXA LEFKADAS - PAOK
Typ: DOXA LEFKADAS +11
Koszykówka, Grecja A1
Godzina: 16:00
Kurs 1.70

#darmoweplatne #bukmacherka
  • 38
Jestem nowy w obstawianiu, nie widzę na bet365 obstawienia ah dla 1 połowy. Jestem ślepy czy po prostu nie ma? PERTH GLORY FC vs CENTRAL COAST MARINERS FC
ludzie kiedy wy zrozumiecie, że musicie patrzeć na statystykę z całego miesiąca i analiza pojedynczych typów nic wam nie da, jedyne co możecie zrobić to stawiać tylko na konkretnych typerów, a niektórych całkowicie odpuścić, nie warto przebierać w typach jednego typera, bo może się okazać, że w ogólnym rozrachunku wyjdziecie gorzej na tym niż jakbyście stawiali wszystkie typy, oni to robią zawodowo i trzeba zakładać, że wiedzą o czymś o czym my
@Criseq: hit rate Arisa to około 60%, bukmacher kursem 1.66 daje 60% szans na zajście tego zdarzenia, więc w długim okesie czasu ogólnie wychodzisz na 0,

taki protip dla was, wchodzicie w statsy typera, patrzycie jaki ma hit rate (skuteczność), następnie 1 dzielicie przez kurs zdarzenia i macie szanse jakie daje bukmacher, jeżeli szanse u buka są mniejsze niż hit rate typera powinniście grać ten zakład.
@Sagitarius: nie siedzę wcale długo, ale kiedyś dużo rozkminiałem jak zarbaia bukmacher, szukałem też pod dużo informacji jaką rolę spełnia matematyka w tym wszystkim, dużo też pomogła mi nauka gry w pokera, jeśli chodzi o prawdopodobieństwo, to i bukmacherka i pokera mają dużo wspólnego ze sobą, a co do Twojego pytania, to oczywiście że idzie zarobić, tylko trzeba być cierpliwym i uzmysłowić sobie, że kilka typów, jeden tydzień nic nie znaczy,