Wpis z mikrobloga

@Homoseksualista: jakis czas temu ludzie pakowali takie setupu do velo, aale z duzo wiekszym ID i bardziej po skosie, zeby aiflow nie szedl bezposrednio w wate. ponoc na 4mm calkiem niezle ze smakiem wychodzilo.
@Sofa:


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Sofa: robiłem takie cudo na aromamizerze v1 i taki tip ode mnie - dałem sporo waty po obu stronach, wręcz izolujące kurtynki, wykręciłem śrubki z dolnych posthole'ów (mam piracki deck z dziurami na wylot a parelka była w górnych) i puściłem airflow przez te dziury właśnie - sporo to zmienia, jest większy opór powietrza (nadal nie mtl), smak rośnie, chmura jest bardziej jednolita (czyli niby mniejsza ale gęsta).
  • Odpowiedz
@Waspin: Też dałam dużo waty. Na zdjęciu tego nie widać. A grzałka miała być zwykłym singlem, ale za mocno śrubokrętem ją przesunęłam i tak zostało. Masz jakieś zdjęcie podglądowe?
  • Odpowiedz
@Sofa: to nie ja byłem :P
Ja zrobiłem nóżki wychodzące wzdłuż osi grzałki, potem je zagiąłem o 90st i jeszcze raz o 90 do dziur. Poszukam samego coila na cmentarzu i wyślę fotkę.
  • Odpowiedz
@Waspin: Aa fakt to vgf. Wybacz cumplu. Ale zakładałeś w taki sposób, że jedna nóżka od jednej strony, a druga od drugiej?
  • Odpowiedz