Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta

Mam problemy ze wstawaniem, nawet jeśli ustawie budzików 10 to jak zadzwoni rano pierwszy to potrafie wyłaczyć wszystkie i po wstaniu oczywiście o tym nie pamiętam... Szukam jakiegoś budzika, takiego który będzie dzwonił co 5 minut przez 30 minut i nie dało się następnych budzików wyłączyć, czy coś takiego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
@tro: z tego co przeglądałem takich apek jest od groma. Myślałem, że ktoś używa jakiejś i może polecić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Narkan: polecam Alarm Droid, mozna ustawic pytania/utrudnienia np. jaki dzien jest jutro czy wczoraj, trzeba rozwiazac rownanie, zeby wylaczyc budzik albo posegregowac trzycyfrowe liczby rosnaco/malejaco, wybrac ktore liczby dziela się przez inną, albo parować liczby do sumy 7
  • Odpowiedz
@Narkan: na toys4boys sa takie wymyślne budziki. Jeden ma kolka i przed odpaleniem alarmu odjeżdża w losowe miejsce. Drugi ma zamontowany wiatraczek - wystrzeliwuje go i da sie wyłączyć dopiero, gdy ten wiatraczek znajdziesz i zamontujesz z powrotem na budziku
  • Odpowiedz
@niegramwwowa: ok potestowałem ten budzik i widzę, że da się go wyłaczyć jak rozwiąże się wybraną ilość rozwiązań i można na chwile wyciszyć dzwonek. Myślę, że będzie git, ale musiałem ustawić na łatwy poziom zadań, bo te średnie to nawet wyspany musze policzyć xD
  • Odpowiedz