Wpis z mikrobloga

An 18-year-old google killed a 91-year-old Second World War veteran by beating him, then dousing him with gasoline and setting him on fire.

George Steward has been sentenced to between 30 and 60 years in prison after pleading guilty to second-degree murder last month.

Steward, of Detroit, murdered his next door neighbour Paul Monchnik by beating him and setting him alight, the Detroit News reported.

http://metro.co.uk/2016/10/02/teenager-killed-wwii-veteran-91-by-setting-him-on-fire-6166614/#ixzz4MDe3Fuye
R2D2zSosnowca - An 18-year-old google killed a 91-year-old Second World War veteran b...

źródło: comment_ntnVx3gHMcCguyyLjrmfPhuOZtpGhR6f.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: przeżyj wojnę, przeżyj trudną sytuację powojenną w nie swoim kraju, doatosuj się, załóż rodzinę, miej spokojną starość...aż przyjdzie taki czarny i do widzenia. Właśnie dlatego jestem za karą śmierci, a w takich przypadkach nawet torturami przed karą ( papierem ściernym po skórze i posypać solą) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawe czy te zjeby z google lives matter będą strajkować. Bo to przecież taki dobry chłopak... on nic nie zrobił. To weteran go prowokował.
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: @Saper9: najgorsze że taki facet walczył o wolność dla ojczyzny. o przyszłość swoją i swoich dzieci. a nawet przyszłość tego mokebe. By nie musiał robić jako niewolnik dla nazisty tylko był wolnym człowiekiem. A tu człowiek się tak odpłaca. Przykre.
Przepraszam, powiedziałem człowiek. Takie zachowanie, niezależnie od koloru skóry, uwłacza nawet zwierzętom. Które jak widza podobną grupę albo się ignorują albo próbują ze soba jakoś współpracować. Nawet kot potrafi
  • Odpowiedz
@R2D2_z_Sosnowca: Detroit jedno z najgorszych miast USA bo jest tam więcej google niż ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W USA chociaż dostanie porządny wyrok i ciężkie więzienie bo myślałem że to w UK po adresie strony to by poszedł siedzieć na 10 latach a tam są wczasy a nie prawdziwe więzienie u angoli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz