Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracbaza
Kurde mirki. #!$%@?łem w firmie kosztów na prawie 3 tys. zł.
Trzeba było zrobić prosty detal z kwasiaka 20 mm. A że nie miałem wcześniej doświadczenia z wypalaniem laserowym, a stanowisko samodzielne to posłałem kontur. No i sie okazało, że powierzchnia jest do dupy, że powinien być naddatek na obróbkę. A że jeszcze zapuścili kilkadziesiąt sztuk tego, to poleciało kosztów jak cholera. Z szefem który będzie decydował co z tym fantem zrobić nie mam najlepszych stosunków, więc może mnie obciążą, może wylecę. Jak mnie obciążą to pakuje manatki i do Anglii, żeby się odkuć. Za te 3k to miałem narty sobie kupić, uzbieranie takiej kwoty to 6 miechów mi zajmuje.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Żaden pracodawca nie ma prawa "odgórnie" obciążyć Ci pensji. Musi być to za obopólną zgodą. Jeśli chociaż złotówkę Ci ktoś potrąca bez Twojej zgody to sąd pracy. Jeśli nie miałeś o tej robocie pojęcia a mimo to zostałeś do tego wyznaczony to nie musisz się zgadzać.
Z mojego doświadczenia. Praca w sklepie spożywczym. Odpowiedzialność materialna za to co za kasą, fajki, alko. Kilka osób załogi, spora rotacja. Okazuje się że