Wpis z mikrobloga

@BasSHU: ale to jest prawdziwe! Ze względu na nietolerancje pokarmowe, chciałam na mieście zamówić burgera bez bułki, sera i sosu (oczywiście płacąc normalną cenę). W sumie samo mięcho z warzywami. Powiedzieli mi , że się nie da i mam iść gdzieś indziej xD
@redhotczili

Ostatnio będąc w Warszawie na spotkaniu z klientami zagranicznymi, którzy chcieli coś zjeść typowo polskiego wybraliśmy się do restauracji w pobliżu placu Grzybowskiego. Rekomendacja z internetu potwierdzona dobrymi opiniami. Na stronie galeria sław, które ją odwiedziły - JADYMY!

Klient podobnie jak ja miał nietolerancję laktozy i celiakię (glutenu).

Na pytanie, które dania może wykluczyć z ich karty nie wiedział co to gluten i laktoza!! Powiedziałem żeby poszedł wobec tego zapytać kucharza,
@kurdwa w Szwecji jest do dość powszechne. O ile można mówić, że w klasie szkolnej miało to 4-5 osób.

Co do tej mody to patrzę z politowaniem, bo wiele osób by się chętnie zamieniło. A jeśli chodzi o efekty chudniecia to jest to proste, mniej produktów dostępnych to mniej możliwości to #!$%@? się i tu chyba tkwi cała tajemnica diety cud xD