Wpis z mikrobloga

Kto musi płacić płaci. Ja mam wszystko wypracowane. 59 level. Full boss set I kzarke. A płacenie za głupoty jest dla głupich. Widzę jednak ze kolega przestał grać i wie lepiej.
Nie byłem w sobotę na siegu ale to ze macie 3 zamki nie znaczy że będziecie je mieli w przyszłym tyg. Jordine jest zajebiście aktywny. I alliance was stamtąd wyjebia
@escoban: mojej gildii nie ma tam od miesiąca, bo lider stwierdził że woli życie niż grę, mi też się odechciało, mialem rangera na 57 który miał end-game gear i był a-grywalny, przez co przeszedłem na zerka którego dobiłem do 58 i masakrowałem 90% serwera ze względu na 30 AP ponad normę. Także pls, gra jest teraz już dobra tylko dla casuali z kartą kredytową i scrubów którzy chcą dużo gadać, co
Każdy kto co lubi. P2w nie jest odczuwalne a jak już mówiłem wszystko sobie samemu można wypracować nie wydając złotówki. Mnie się gra podoba. Wychodzi nowy kontent i mam #!$%@? na placzkow którzy powbijali levele i dostają #!$%@? bo jedyne co umieja to znaleźć grind spot. Ranger niestety ma #!$%@? ale jeszcze tylko tydzień bo później wychodzi awakening. Zresztą jak ktoś umie grać to sobie poradzi a jak zna tylko grind to
@escoban: to ty #!$%@? ściany tekstu i płaczesz xD

Zdejmij różowe okulary, bo widzę że masz dokładnie do samo co większość ludzi która została w Archage'u, syndom sztokholmski xD

Also:

odpal wowa czy inne gówno


Powiedział koleś grający w grę w której core'm PvP są super armory, aj frejmy i desync na serwerach xD
To że Ty sobie nie radziles nie znaczy że wszyscy muszą ssac w pvp. Ta gra t grinder/enchanter. Gear jest ważny ale znam ludzi którzy mają gówno Gear a jadą wygearowanych graczy jak chcą. Poza tym ja ciężko pracowałem na mój Gear i mam #!$%@? czy osoba która chce mi gteafowac spota będzie zaraz płakać bo dostanie #!$%@?. Zresztą dużo też walk przegrywam bo ranger póki co to papier. Ale pvp mi
@escoban: Uwaga uwaga, pora na rozwianie kontradykcji i pośmianie się z postępowania myślowego wykopka.

Ty sobie nie radziles nie znaczy że wszyscy muszą ssac w pvp


Gdzie przed tym ja:

zerka którego dobiłem do 58 i masakrowałem 90% serwera


Po czym ty:

dużo też walk przegrywam bo ranger póki co to papier


i

pvp mi się podoba i cała gra


Przy okazji:

Ja:

PvP są super armory, aj frejmy i desync
Ściana tekstu☺ idź grać w co tam lubisz a ja sobie pogram w co lubię. Po co się spinac człowieku. Nie obrażaj ludzi. Maszynka do robienia pieniędzy to nie jest. Przynajmniej ja za nic nie płacę i jestem happy. Gram tak jak Lubie a w pvp wiadomo czasem wygrywam czasem przegrywam.lubie swoją postać i ta grę.
Mhm. Nic nie wiem. Gram od początku serwa i całkiem nieźle mi idzie. Ty za to nie grasz już jakiś czas bo się obraziłes na p2w którego nie ma i wiesz lepiej☺