Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Moja mama potrzebuje pomocy ale nie finansowej ale informacji o zagubionym lub skradzionym portfelu ze wszystkimi dokumentami w Rzeszowie. Wiem że zielonka ale może ktoś będzie mógł pomóc, użytkownicy Wykopu niejednokrotnie pokazali swoją siłę potrzebującym! Szacunek. Miałem stare konto 3 letnie ale ban niestety :(. Jest naprawdę załamana gdyż miała tam właśnie ważne papiery siostry. Oraz oczywiście dokumenty, dowód osobisty, karta bankowa, dokumenty medyczne. Wiele potrzebnych dokumentów. Kilkaset złotych. Portfel był duży bardziej taka portfometka kolor brązowy. Wczoraj to jest 04.11.2016 była o godzinie 12.30 w sklepie biedronka w galerii Europa 2 w centrum. I tak ostatni raz prawdopodobnie płaciła i miała portmonetk, gdyż po wyjściu poszła na Bus-Marcel płacąc drobnymi nie pamięta, bus odjeżdżał o 13.00 do Stalowej Woli. Droga z Biedronki do Busa to dosłownie 60 metrów i w tym momencie prawdopodobnie ją zgubiła/skradziono. Byliśmy dzisiaj w Biedronce obejrzeć monitoring nic nie widać, ten z Marcela także. Gdyby ktoś znalazł lub miał pomysł jak dowiedzieć się jak ją odzyskać, będziemy wdzięczni i damy skromną nagrodę.
Danych nie publikuje jeżeli ktoś znajdzie albo ma pomysł jak ją odzyskać namierzyć złodzieja prosimy o pomoc z Mamą pod email piotrlichota74@gmail.com, podam numer telefonu w sprawie info, pozdrawiam!

#rzeszow
http://www.wykop.pl/link/3387523/zagubiony-skradziony-portfel-rzeszow-04-11-2016/
  • 4