Wpis z mikrobloga

czy gajin znerfił HEATy leoparda? od ostatniego pacza nic nie wchodzi, szczególnie w ruskie it1 i podobne t54 czy jak im tam. Nie chce mi sie zgrywać powtórek ale przykładów jest mnóstwo, dzisiaj jednemu wpakowałem 3 pociski w wieże i nic kolejny podobnie z tym że jeden w dolny pancerz i tak niemal w każdej rundzie. 400 mm pen a od przodu niemal nic nie wchodzi, dostani taki rusek 3 szczały w morde po czym otrzezwieje, skapnie sie skad strzelasz i po tobie, oczywiscie ty mu nic nie zrobisz tym ze wpakowales pińcset trafień pierwszy. Nie wiem może mam pecha ale od ostatniego pacza tp jest jakiś dramat z HEATami leo #warthunder
  • 12
@SamiecBeta moze robia to co z lekkimi w drzewku US - byly zbyt szybkie to uwalili predkosci , pozniej tez byly zbyt szybkie to w t92 oficjalnie zmniejszyli predkosc, po pathach znow bolem dupy byly szybkie US to po cichu zmniejszyli ich moc zeby nie mogly sie rozpedzac przez co teraz nawet ze srednimi potrafia przegrac na 100m
@MSZ6: Najwidoczniej gadziny znaleźli sposób na dobre ukrywanie nerfów. Widać wszystko gołym okiem ale nie można znaleźć na to dowodów na papierze. Wszystko jest liczone na serwerach więc ciężko na to znaleźć dowód.
@MSZ6: wlasnie przed chwila to samo, 3 hity w chieftaina w wieze i nic, po czym ktos wyczail mój spot i zszedłem od jednego hita. Dzisiaj na jakies 10 rund moze w jednej nie bylo takich sytuacji. Dziwne to... moim zdaniem coś pokombinowali w obrazeniach i penie HEATów. Już raz im udowodniono shadow buffy. To nie raz czy dwa, tylko dzisiaj miałem z 10 takich gagatów