Wpis z mikrobloga

Siema, jaką siłkę polecacie w okolicach Gaju / Krzyków ? Z tego co przeglądalem to mam 2 ciekawe opcje i nie wiem co wybrać:
- Fitness World w Ferio Gaju - 24h; karnet open : 79zł/miesiąc bez opłaty wpisowej do końca października(zlecenie stałe - co miesiąc obciążają konto, macie jakies doświadczenia z tym systemem płatności ?) lub 99 zł/ miesiąc (płatność gotówką) + opłata wpisowa

- Fitness Academy Jupiter 24H - tutaj wchodzi w gre karta BeActive: open za 198 zł na 3 miesiące ( 66zł/miesiąc)

Czy ktoś ćwiczy/ćwiczył na tych siłowniach i może powiedzieć jak to wygląda od środka ? Czy są dzikie tłumy po 16 czy można swobodnie poćwiczyć nie stojąc w kolejce po wszystko? Jak z szatniami, obługą, sprzętem ? Jak wygląda korzystanie z tych siłowni np. o 2 w nocy ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem zainteresowany głównie wolnymi ciężarami. Nie interesują mnie usługi trenerów personalnych i zajęcia grupowe.

Byłem w obu siłowniach rzucić okiem jak to wygląda i ogolnie warunki wydają się porównywalne (full maszyn kardio, strefa wolnych ciężarów sporo mniejsza). Pani z Fitness Academy wspominała że w ciągu 1-2 miesięcy mają powiększyć siłownie o większą halę ale nie wiem czy to nie ściema.
Z góry dzięki za pomoc ! ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wroclaw #silownia #mikrokoksy
  • 19
@bajpas: system przelewow stalych fitness world polega na tym ze spisuja dane z karty w tym nr cvv/inne ktory upowaznia ich do zawierania dowolnych transakcji. Jezeli dane te wpadna w niepowolane rece to moga legalnie oczyscic konto (nie wolno udostepniach tych danych, zbieranie ich tez chyba nie jest legalne w PL no ale system jest za granica wiec chyba omijaja przepisy w PL)
@bajpas: masz jeszcze https://pl.fitness24seven.com/ w styczniu było promo, że kupujesz karnet na cały rok za 500zł, więc cebula była dobra. Wcześniej chodziłem do Jupitera, ale po przejściu do FA przepadły mi zniżki i się nie opłacało, bo teraz mam ~42zł za miesiąc z wejściem kiedy chce, a w FA miałem mieć do 16:00 za 79zł chyba :D Pomijając to, siłka całkiem spoko, chodzę rano, popołudniami standard ale aż takiej tragedii chyba
@bajpas: obsługa mnie nie interesuje, bo rano jest tylko ochroniarz ;) sprzątaczki są codzinnie rano, szafki spoko i przy wolnych cięzarach jest masa miejsca. Przy hantlach zmieszczą się 3 ławki, dodatkowo są dwie klatki. Jak mam się do czegoś przyczepić to ławka nie ma regulacji w dół tylko w górę ;) i nie ma sauny (w jupiterze była). Ogólnie to nowa siłka, więc wszystko wygląda schludnie i porządnie. Masz darmową wejściówke
@poh: jutro rano się chyba wybiore, jeśli chcesz i jeśli nie będę wyglądał jak idiota to Ci moge nakręcić jakiś filmik/zrobić foty
@bajpas: to nie wiem, wypisałem się z niej zanim się przenieśli na dół. Wcześniej jak byli na górze to było ciasno, teraz wg mnie też będzie ciasno, bo teraz jest ona w miejscu gdzie był squash, a dużo większa ta powierzchnia nie była. Nie po drodze? Przecież to rowerem przez park i w 5 minut jesteś :P
@bajpas: W Ferio nie polecam. Duszno, mało miejsca. Poza tym musisz płacić za kudeczkę do szafki za każdym razem albo kupić sobie swoją. Poza tym podpisujesz zobowiązanie na rok, i jak chciał byś zrezygnować to płacisz karę.