Wpis z mikrobloga

Mireczki, nie uwierzycie co się stało! Równe osiem lat temu, w niedzielne popołudnie moje życie miało się nieodwracalnie zmienić. Założyłem konto na Wykopie. Na świecie Kosowo zyskiwało niepodległość, Fidel Castro i Putin zrzekali się władzy (przynajmniej na papierze), Obama ją zdobywał, Lehman Brother postanawia zbankrutować wywołując międzynarodowy kryzys gospodarczy, a tymczasem ja... wdaję się w dyskusje o wadze arbuza i zastanawiam się jak bardzo skomplikowany musiał być ten system luster #pdk.

Ale żeby uświetnić ten doniosły dzień zróbmy małe #rozdajo. Weekend się zbliża, więc wylosowany mireczek sam sobie wybierze jeden tytuł z poniższej listy:

- Battlefield 4
- Milddle-Earth: Shadow of Mordor
- Batman: Arkham Knight
- Titanfall
- Assassin's Creed: Unity
- Civilization: Beyond Earth
- Tomb Raider
- lub jeśli woli, to aktualnego Humble Bundle z Company of Heroes

Dodatkowo, jako że to moje ósme urodziny tutaj, to wylosuję osiem kolejnych osób, które otrzymają gry-niespodzianki.

Losujemy w czwartek rano, zasady standardowe, zielonki nie grają, bo osiem lat temu ich nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie klucze albo na #steam, albo na #origin.
Amfidiusz - Mireczki, nie uwierzycie co się stało! Równe osiem lat temu, w niedzielne...

źródło: comment_PIJcir2oUYXmBD65j1WKl3UqI4qNeUtk.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie jestem wybredny i przygarnąłbym wszystko poza BF4 :) Gratuluję stażu (młodszemu koledze ( ͡ ͜ʖ ͡) )
  • Odpowiedz
@Amfidiusz: przez chwile bylem nawet bordo do momentu narodzin mojej pierwsze corki, przy drugiej zrobilem sie prawie zielony ale staram sie trzymac kolor! Mysle ze po 40stce wskocze na bordo raz jeszcze jak panny podrosna :) Assassin's Creed: Unity
  • Odpowiedz