Wpis z mikrobloga

Mircy, korzysta ktoś z Was z Internetu Domowego #orange po LTE? Dzwoniła do mnie konsultantka z ofertą, internet 150GB, router ZTE MF283+ za 59zł/miesięcznie (umowa 2 lata). Tu gdzie mieszkam (obrzeże niewielkiego miasta) jedyna alternatywa to Neostrada 10/1 czyli śmiech na sali jeśli chodzi o prędkość lub inny mobilny internet. Pytam bo może jest jakiś haczyk a nie chcę żeby wyszedł po podpisaniu umowy. Testowałem LTE na telefonie bo mam w orange i w mojej lokalizacji wyszło średnio 25/25Mbits, aktualnie jadę na Playu na kartę za 45zł i nie zdarzyło mi się zużyć więcej niż 100GB. Dodatkowo dostałbym rabat 50% na abonament za telefon (w sumie 45zł mniej) więc w sumie dobry deal.
  • 11
@twinzpl: pingi i prędkość są zależne od lokalizacji, u mnie #play chodzi trochę wolniej od #orange a mieszkając kiedyś w Warszawie praktycznie Play mi w ogóle nie chodził w ciągu dnia, dopiero późną nocą coś się dało na nim robić :)
@thof: korzystam od roku z mobilnego Playa ktory jest udostępniony po wifi na cały dom i nigdy nie odczułem, że to net mobilny. Ja pracuję na nim po 8h dziennie + głupoty po pracy, żona cały dzień puszcza dziecku bajki z youtuba, wszystko działa bez laga. Wiadomo, wolałbym szybki kabel ale jak sobie postawiłem dom pod lasem na granicy miasta to muszę się liczyć z tym, że kabla tu szybko nikt
@barbapapa: ja mieszkam prawie że w centrum Warszawy i nie odważyłbym się używać tego internetu do pracy z domu każdego dnia. Właśnie ze względu na niską stabilność i często gubiące się pakiety, a wiele z aplikacji, które używam, potrzebuje właśnie stałego połączenia.