Wpis z mikrobloga

W tym całym proteście najbardziej mnie zastanawia stanowisku Gejów, Oni do aborcji mają najmniej, a jak patrze na insta znajomych po tęczowej stronie wszystko zawalone od czarnego protestu, rozumiem solidarność z kobietami, ale jednak raczej na 100% nie będą mieć problemu, że wpadną z partnerem... To już chyba tak poprostu protestują bo nie mają co robić ze swoim tęczowym życiem... #przemyslenia #przemysleniazdupy
  • 12
  • Odpowiedz
@Ten_co_je_chrupki: idąc tym tokiem, to co Ci do gejów? Ty #!$%@? w dupie mieć nie będziesz, to co Cie interesuje, że ktoś chce go tam mieć? Po co te memy, te odezwy do jedynej prawilnej heteroseksualnej rodziny?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja uznaje zasade, że sie nie wcinam w coś co mnie nie dotyczy. Nie jestem za, a nawet przeciw jeżeli chodzi o związki partnerskie czy tam śluby homoseksualne, a mam znajomych których szanuje po tęczowej stronie życia i którzy mocno protestują na Insta nawet jeden do pracy nie poszedł, ale jak dla mnie to troche śmiesznie wygląda. "nie chodze do kościoła, ale się wypowiem na temat kościoła" "Nie moge mieć dzieci to
  • Odpowiedz
@Ten_co_je_chrupki: no nie, po Twoich przemyśleniach wnioskuję, że jak sam nie wrzucasz to sążnie rechoczesz z memów wyśmiewających gejów ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale może to moja nadinterpretacja tylko.
  • Odpowiedz
@brainac: A nie uważasz, że wszystko powinno być z umiarem? Są tam jacyś hmmm medczyni eksperci w jednej i drugiej stronie może niech oni się wypowiadają plus kobiety.... Bo jak patrzeć dalej niż czubek własnego nosa to czemu Homoseksualne osoby tak nie solidaryzują się np. Z indianami w Usa ? Solidarność to solidarność czym się różni solidarnośś z kobietami od solidarności z indianami?
  • Odpowiedz