Wpis z mikrobloga

#czarnyprotest

#!$%@?! Jak Was czytam, moje drogie wykopki to aż mnie krew zalewa i jestem pełen podziwu dla waszej ignorancji.
Zwłaszcza zagorzałe kucostwo które chyba nie ogarnia rzeczywistości. Czy Wy w ogóle macie rozum i godność człowieka (a także umiejętność czytania ze zrozumieniem)? Kobiety NIE protestują bo chcą sobie robić skrobanki co tydzień. Kobiety protestują, i Wy drodzy samce alfa/beta z wykopu powinniście także to robić. Ja rozumiem, nie każdy lubi politykę, sam nie jestem jej fanem. Ale czy wy rozumiecie w ogóle po co jest ten strajk?

Rząd chce zakazać m.in badań prenatalnych. Chyba chcielibyście wiedzieć czy wasze dziecko jest zdrowe w łonie waszej kobiety czy może po urodzeniu oczy wypłyną razem z mózgiem przez nos?

Rząd chce zakazać aborcji z gwałtu. Podobny przykład, ktoś gwałci Waszą kobietę. I co dalej? Już widzę jak wychowujecie dziecko gwałciciela. Ba, dam sobie rękę uciąć że pewnie zostawilibyście taką kobietę na pastwę losu.

Rząd chce zakazać operacji dziecka w łonie matki. Jeśli dziecko będzie chore (co ciężko będzie wykryć skoro nie można robić badań, prawda?) I jego zdrowie będzie zagrażać życiu matki - nic nie dacie rady zrobić. Wasza żona/dziewczyna umrze a Wy w spokoju będziecie mogli żałować tego że gadaliście głupoty.

Tabletek po czy antykoncepcji hormonalnej też nie będzie. Faceci, apeluję, bądźcie odpowiedzialni. Nie piszcie głupot zanim się nie doinformujecie. To nie dotyczy przypadkowych osób gdzieś na świecie. Mogą poważnie ucierpieć Wasze bliskie osoby, a tego nikt nie chce. Sam znam kilka dziewczyn, porządnych, które zostały zgwałcone. Szkoda marnować sobie życie, tylko dlatego że jakiś zwyrol na osiedlu zaciągnie Was w krzaki, prawda? Więc dlaczego udajecie że problemu nie ma i porównujecie kobiety do kur.

Krew mnie zalewa jak czytam to co się dzisiaj tutaj dzieje. Problem dotyczy nas wszystkich, i zamiast pluć jadem - doinformuj się..

TL:DR Doinformujcie się, ignoranci, problem ustawy dotyczy także Was.

#4konserwy - zwłaszcza Wam to piszę. I nie, nie jestem lewakiem. Jestem facetem który chce by jego dziecko mogło urodzić się zdrowe.

EDIT: Jeszcze odnośnie tabletek po. Hurr durr, ruchajom się bez gumy a później łykają tabletki!

Tabletki po kosztują 100-150zł. Wątpię by każda panna łykała je po stosunku. Poza tym, z tego co mi wiadomo, skutki zażywania takiej tabletki są dość bolesne i nieprzyjemne.
Dwa, jak pęka Wam guma z panną z którą się przespaliście po imprezie to rozumiem że się z nią żenicie od razu tak?
A nie, sorry, faktycznie takie problemy Was nie dotyczą bo nie wychodzicie z piwnicy.

Płakać mi się chce jak czytam co tu się dzieje.
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TakMowilaMiCiocia: W końcu glos rozsądku. Dziękuję! Od siebie dodam jeszcze ze dotyczy to tez sytuacji w której ratuje sie dziecko a kobietę się poświęca w imię czegoś. I drogie wykopki wyobraźcie sobie ze zostajecie w domu z dwójką czy trójką małych dzieci... Bo waszej żony/kobiety ktoś nie ratował.
  • Odpowiedz
@rybsonk: Mi chodzi o to, że tak, zdecydowanie gwałty POWINNY być bardziej surowo karane, administracyjnie nie powinno się gnębić ofiar gwałtu i kobiety, które stają przed trudnym wyborem powinny mieć pomoc psychologa, a nie dziennikarzy TVNu i feministek. Odnoszę wrażenie, że dla nich "taka kobieta" staje się automatycznie kartą pułapką w jakiejś dziwnej wojnie o to "kto ma rację" (gdy nie ma czegoś takiego jak racja w danym przypadku), a
  • Odpowiedz
@ambereyed: Nie trzeba czekać na bezpośrednie zagrożenie życia. Istnieje zacz coś takiego jak "podwójny skutek" oraz stan, bezpośrednio prowadzący do zagrożenia życia, w sposób niewątpliwy.
  • Odpowiedz
@rybsonk: Wkurza mnie, że obliguje się "wszystkie kobiety", że mówi się, że to dla "wszystkich kobiet", jeśli nie jest to prawdą. Wkurza mnie też traktowanie wszystkich ludzi jako dwie grupy, ci co są za i ci co są przeciw. Lub inaczej: "co popierają czarny protest, oraz debilów, ciemnogród i katoli"... A moje poglądy każą mi olać oba protesty, ten czarny nawet bardziej. Nie wypowiada się w moim imieniu, a nawet
  • Odpowiedz
@TakMowilaMiCiocia: Ja #!$%@?. Piszesz o kucostwie, które nie doczytało a sam #!$%@? jak potłuczony. TO JEST PROJEKT OBYWATELSKI więc nie musisz #!$%@?ć w każdym zdaniu o rządzie bo on niczego nie chce. Przy całym braku szacunku do PIS.
  • Odpowiedz
99% ginekologów i położników mówi, że ustawa ta #!$%@? badania prenatalne i że jest #!$%@? ale wykopki, politycy i kler oczywiście wiedzą lepiej od specjalistów.

Na #!$%@? wam w ogóle lekarze?
Przecież wy #!$%@? wiecie wiecej od konowałów nie?
  • Odpowiedz
@spielmann Dlaczego na obrazku jest użyte słowo "nieuchronnie" a w projekcie ustawy "bezposrednio". To nie są synonimy!!! Ten obrazek celowo wprowadza w błąd. Poza tym, zgodnie z proponowanym art. 1 zaśniad groniasty byłby chroniony prawnie, ponieważ powstaje z komórki rozrodczej kobiety i mężczyzny. Ten projekt to bubel prawny, któremu brak logiki!!!
  • Odpowiedz
@TakMowilaMiCiocia: Myślę że większość tych debili którzy są za tymi zmianami po prostu nie ma kobiety. Bo każdy facet który ma swoją kobietę i ją kocha wie, że zmiana tego przepisu naraża ją na zagrożenie. Ja nie chce widzieć jak moja kobieta umiera mi na rękach bo płód jej zagraża i nie mogę z tym nic zrobić, bo wspaniałe państwo wie lepiej czego mi do szczęścia potrzeba. To już nie
  • Odpowiedz