Wpis z mikrobloga

Ja tylko mam nadzieję, że laski które są za tym aby można było skrobać się gdy dziecko ma urodzić się upośledzone, przekonują na co dzień upośledzone dzieciaki do tego aby się zabiły. Chyba takich podstaw logiki można wymagać nawet od kobiet.
#czarnyprotest
  • 20
  • Odpowiedz
Zielonko, dlaczego nie zrozumiesz że kobiecie (a w zasadzie parze bo nie tylko do niej wybór należy) należy dać wybór w takim wypadku, gdyż nie jest to nigdy łatwa decyzja i można temu nie podołać.
  • Odpowiedz
@dzikdzikdzik: Fajnie że się troszczysz o tych dwoje którzy mieli ochotę się dupczyć bez gumy, ale mimo wszystko ich widzimisię jest dla mnie mniej ważne niż życie człowieka.
  • Odpowiedz
@y0y0y0: I tym bardziej nie od polityków. I tym bardziej nie od Ciebie. I nie od księzy. Jeśli płód jest jeszcze niesamodzielny a może zagrażać życiu kobiety to jak najbardziej trzeba ratować jej życie. To tylko jeden z przypadków.
  • Odpowiedz
@y0y0y0: Nie wiem skąd wywnioskowałeś ostatnie zdanie.
W każdym razie rozumiem że jeśli urodzisz (partnerka urodzi) niepełnosprawne dziecko (oczywiście nie życzę Ci tego.) to chcesz się nim opiekować przez resztę życia 24/7, tak?
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd wywnioskowałeś ostatnie zdanie.


@dzikdzikdzik: Bo o takim przypadku dziecka mówiliśmy od początku

W każdym razie rozumiem że jeśli urodzisz (partnerka urodzi) niepełnosprawne dziecko (oczywiście nie życzę Ci tego.) to chcesz się nim opiekować przez resztę życia 24/7, tak?


@dzikdzikdzik: Nie istotne co chcę a co nie chcę, nie można zabić człowieka za to że jest chory imbecylu, chcesz to oddaj do domu dziecka i masz problem z
  • Odpowiedz
@artpop: Jasne że nie wolno ZMUSZAĆ do porodu. Poród to naturalny proces, nie trzeba go wymuszać. Po prostu nie wolno zabijać ludzi i tyle.
  • Odpowiedz
Dlatego właśnie warto zbadać przed porodem czy dziecko urodzi się zdrowe i na dość silne.
Jeśli jesteś z tych osób dla których zygota to już dziecko to nie ma co z Tobą dyskutować.

oddaj do domu dziecka i masz problem z głowy

@y0y0y0: Oddawanie swojego dziecka do domu dziecka gdzie nie wiadomo co będzie się z nim dalej działo to dla mnie coś gorszego niż przerwanie ciąży. Nie wybaczyłbym sobie tego
  • Odpowiedz
Oddawanie swojego dziecka do domu dziecka gdzie nie wiadomo co będzie się z nim dalej działo to dla mnie coś gorszego niż przerwanie ciąży. Nie wybaczyłbym sobie tego i pewnie żałowałbym całe życie.


@dzikdzikdzik: Masz ten problem który mają kobiety. Myślisz że to o ciebie chodzi. To nie chodzi o ciebie i twoje samopoczucie, tu chodzi o życie innego człowieka i nie zakładaj że on wołałby zostać wyskrobany niż wychowywać się
  • Odpowiedz
@dzikdzikdzik: ty dalej nie rozumiesz że to nie chodzi o mnie czy o ciebie. Daruj sobie tanie granie na emocjach. Nie możesz zabić człowieka bo wydaje ci się że on wolałby nieżyć, a jak myślisz że możesz go zabić to powinieneś się leczyć psychatrycznie i nieważne czy masz dwoje rodziców, czy wychowywałeś z wilkami jak Mogli.
  • Odpowiedz
@y0y0y0: a ty zdajesz sobie sprawę, ze ten zlepek komórek w trzecim miesiącu ciąży nadal nie ma mózgu? I dopiero zaczyna mu bic serce? Dopóki nie bije serce i nie ma mozgu to o jakim ty "człowieku" w ogole tu mówisz? Zresztą pokrętna twoja logika. Rozumiem, że zycie kobiety nie ma zadnego znaczenia. Nawet gdy ciąża jest patologiczna i moze oznaczać smierc matki, ta ma nadal ją donosić bo jej zycie
  • Odpowiedz
@spiritoo: no i co z tego że nie ma jeszcze serca? Przecież ma coś z czego to serce powstanie, no chyba pies czy kot z tego nie wyjdzie. Jest to już osobny byt, osobne życie a nie część kobiety.

Nawet gdy ciąża jest patologiczna i moze oznaczać smierc matki, ta ma nadal ją donosić bo jej zycie nie ma znaczenia?

Nawet kolor paska nie usprawiedliwia takiego zgwałcenia logiki. Po prostu nigdzie
  • Odpowiedz
@y0y0y0: idąc za twoją logiką: sposób w jaki podchodzisz do tego problemu, i w jaki traktujesz kobiety wskazuje, że możesz być upośledzony (problemy z głową). Może spróbujesz się zabić?
  • Odpowiedz
@y0y0y0: napisałeś. Uważasz, że to nowe, potencjalne życie trzeba chronić za wszelką cenę. W przypadku tej ustawy jest to często cena zycia matki. Do widzenia, lecz sie, razem z resztą panów, którzy #!$%@? nie potrafią zająć sie samymi sobą, a moralność mają niezle stukniętą
  • Odpowiedz