Wpis z mikrobloga

@jaryba: Łatwiej, zwykle takiego używam, ale potrzebowałem saperki na szybko - ta wydawała się solidna i była tania - więc sie zdecydowałem. Friskarsa kupie jak ta się złamie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@aecha: Na polu długi szpadel wygodniejszy jest dla mnie, bo jestem w stanie jedną ręką wykopać dołek i butem rozgarnąć glebę- nie muszę za każdym razem schylać się, odkładać wykrywki i szpadla.Pozwala mi to zaoszczędzić sporo czasu i sił , zwłaszcza w zaśmieconym terenie.
W lesie jeżeli w ziemiance chcę wykopać dołek na sondę 1.5 metra lub więcej- szpadlem mam to zrobione w kilka minut, poza tym jest długi i nie
@prawo wygląda jak klon "Roughneck" (około 100zł), która jest bardzo solidna, ma pełną rękojeść i wykonana jest ze stali przemysłowej, nie ulega korzeniom. Jeśli to ta sama jakość to gratuluję zakupu. A co do opinii @jaryba to zawsze bierz poprawkę.
@Wasalek: Jeszcze się gniewasz za to, że Ci pocisnąłem, że dałeś słabe zdjęcie i opis guzika do identyfikacji? Przepraszam.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odnośnie szpadla to pisząc "klon" masz na myśli rodzaj drewna z jakiego został zrobiony trzonek? "Roughneck" ma z włókna szklanego, więc już to świadczy że to nie ta sama jakość.
@jaryba: Gniew już przeszedł, była też lekcja pokory i zdjęcia staram się wykadrować zanim wrzucę do sieci, mam też lepszy sprzęt do robienia zdjęć. Wkurzyłeś mnie trochę, bo zachowałeś się jak moderator z elektroda.pl, zanim skomentowałeś zdjęcie to ktoś już trafnie zidentyfikował znalezisko. Cały ten wpis na mirko był na prośbę kolegi, który wykop czyta, "ale konta nie założy". Chciałem dobrze, a jeszcze mi się dostało ( ͡° ʖ̯