Wpis z mikrobloga

Witam.
Niestety telefon z TEGO wpisu uległ awarii. Ze względu na bardzo długi czas ładowania zostawiany był na noc pod ładowarką. Ponadto pojawiła się mała jasna plamka - sunspot. Któregoś dnia ekran telefonu przestał prawidłowo wyświetlać. Był podzielony na pół z czego jedna połowa jest czarna a druga biała. Brak jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych. Nic z nim nie można zrobić.
Napisałem do pomocy technicznej BG opisując problem i przedstawiłem wszystko na zdjęciach i filmie. Po kilku dniach trzymałem pytanie, czy akceptuję full refund. Zgodziłem się bez zastanowienia i po około tygodniu otrzymałem zwróconą na konto całą kwotę za telefon.
Reasumując ocenę telefonu Ulefone Paris to:
- bardzo słaba bateria;
- bardzo długi czas ładowania;
- pojawiające się białe plamki na ekranie - sunspoty;

Baanggood oczywiście gorąco polecam.

Jako następny telefon zakupiłem OUKITEL K4000 z wysyłką z EU na GearBest. Koszt zakupu z jakimiś tam kodami wyszedł ~ 82$. Jak na razie wszystko w porządku. Bateria w tym telefonie to kolos. Na zdjęciu porównanie grubości do wcześniejszego Parisa. Oczywiście z tego względu jest znacznie cięższy.
W zestawie oprócz telefonu znajdowała się folia na ekran, gumowe etui oraz ładowarka (1.5 A) z kablem. W użytkowaniu jest dopiero kilka dni, więc więcej nie jestem w stanie o nim powiedzieć. Jeśli macie jakieś pytania to postaram się na nie odpowiedzieć.

#gearbest #banggood #ulefone #oukitel #zakupyzchin #itemyzchin
Pobierz zpjj - Witam.
Niestety telefon z TEGO wpisu uległ awarii. Ze względu na bardzo długi...
źródło: comment_UNyHCTn21ajtqLT4Zc8hmXU6R3QBL168.jpg
  • 10
Reasumując ocenę telefonu Ulefone Paris to:

- bardzo słaba bateria;

- bardzo długi czas ładowania;

- pojawiające się białe plamki na ekranie - sunspoty;


@zp_jj: miałem dokładnie to samo i wiele innych problemów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andczej: Jeszcze jak telefon normalnie działał to ta biała plamka na ekranie aż tak w użytkowaniu nie przeszkadzała. Największy problem był jednak z pojemnością baterii i jej ładowaniem. Koszmar jakiś. Próbowałem instalować inne ROMy, jednak nic się nie poprawiało.
Z tego względu postanowiłem kupić telefon z dużo większą baterią.
@zp_jj: Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Ekran już ci mruga, czy jeszcze nie? Ile odbarwień na ekranie? Bo mój po wyjęciu z pudełka miał już jedno. Już pomijam, że po 4 miesiącach obudowa trzeszczy jak szalona.