Wpis z mikrobloga

@jestem_w_szoku: @toksoplazmoza:
Naprawdę skoro jest taką lewaczką to czemu czemu stosuje się w domu do religijnych nakazów i nosi nakrycie głowy? No chyba, że w islamie większym grzechem jest brak nakrycia głowy niż zabójstwo... a tak zapomniałem przecież w Polsce żyją niewierni, więc niech się tam zabijają.
  • Odpowiedz
@lucer: Ale @Bzdziuch mówi prawdę. Tylko jak jest bezpośrednie zagrożenie typu ciąża pozamaciczna, to można przeprowadzić aborcję. Ale jak jest zagrożenie życia typu 'może pani umrze, a może nie' to nie wolno przeprowadzać aborcji. Łatwo zagadnąć, że lekarze będą czekali, zamiast coś zrobić. Dzisiaj prokuratura postawiłaby im zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci kobiety. Jutro - już nie.
  • Odpowiedz
To uczucie, gdy muzułmańskie kobiety uważają, że mają mniej #!$%@? niż w Polsce


@rrdzony: To chyba raczej beka z lewactwa. Każdy wie że muzułmanki mają bardziej #!$%@? na codzień w życiu, niż inne kobiety. A to że o tym (najwyraźniej) nie wiedzą, to tylko jeszcze gorzej świadczy o islamie.
  • Odpowiedz
@rrdzony: raczej to uczucie, gdy lewactwo łże na cały świat o penalizacji totalnej aborcji a z projektu wynika coś kompletnie innego. Projekt ma 2 strony i nawet dziecko z zespołem downa by go zrozumiało, tylko nie lewactwo, któe to dodatkowo imputuje ten projekt rządowi pomimo, żę to projekt obywatelski z NGOsu z poparciem 700 tys podpisów obywateli.

HURR DUR NIECH ŻYJE FASZYZM, ofc ten urojony przez lewactwo żyjące w oblężonej
  • Odpowiedz
właściwie jakbyśmy wprowadzili całkowity zakaz aborcji to bylibyśmy bardziej radykalni niż państwa w których jest prawo


@Bzdziuch: zdajesz sobie sprawe, ze projekt NGOSU ktory jest obecnie w sejmie, nie wprowadzap penalizacji totalnej aborcji? czytales te 2 strony? projektu nie popieram bo zygot nie da sie popiarac ale lewactwo radykalizuje ie od początku na kompletnie załganych informacjach pompowanych przez czołowych aktywistów lewactwa. Taka prawda.
  • Odpowiedz