Wpis z mikrobloga

#modameska nie potrafię się ubierać, wiadomo, to też jest pewna rzecz, którą się opanowuje nie z dnia na dzień, tak samo savoir vivre itepe. Natomiast dajmy na to: chciałbym teraz sobie podlukać jakiś "blogerów", jakieś stylizacje, i na wybranej się wzorować. I teraz jest problem - gdzie mogę się w miarę tanio, a dobrze ubrać? U mnie w mieście jeżeli chodzi o męskie sklepy to bida z nyndzą straszna, H&M Cropp House omijam z daleka, Zara nieadekwatnie droga, Massimo Dutti ehh...

Może przez internet jest dobra opcja? Nigdy nie byłem do tego przekonany, ale właśnie - gdzie będzie dobrze i tanio, bo sukcesem nie będzie na pewno t-shirt za 100 złotych :/ Znam swoje wymiary, rozmiary, etc. Poza tym jeszcze zapytam o to, w jakich sklepach stacjonarnych polecilibyście poszukać garniturów i koszul, bo z tego prędzej coś się znajdzie u mnie w galerii.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@kunajk: większość tych szmat kosztuje stówkę, a nie są warte nawet połowy (Najgorszy był taki, co założyłem czwarty raz i mi się od razu dziura na wylot od klamry na pasek zrobiła! i nie, nie poczuwam się do winy, nie było jakiejś siły, ruchu). Myślę o czymś a'la Zalando czy jak się one nazywają. W każdym razie zrobić jedną kreację za 1000 to nie wielka sztuka, ale na pewno wielkie
  • Odpowiedz
  • 0
@d-__-b: ceny ehh, nieosiągalne, żebym się tam normalnie ubierał poza czymś szczególnym. Serio nie wierzę, że każda kreacja wymaga tysięcy, bo chyba nie chodzi o to. Jakości gorzej od HM Cropp House nie da się zbić, zbijmy chociaż ceny. Na garnitur i dobrą koszulę wydam więcej ofc, ale luźne ciuchy to chyba da radę znaleźć za cenę godziwą?
  • Odpowiedz
  • 0
@d-__-b: na miasto, do pracy w sumie też w końcu bym się ogarnął… Nie chcę pisać, że brakuje mi do wszystkiego (ale taka prawda), ale miasto dajmy na start
  • Odpowiedz
  • 0
@d-__-b: a przypadkiem nie odradzają Vistuli (jak @Espo jeszcze się udzielał, to na pewno mówił o ich koszulach, garniaki nie wiem)? Z Vistuli ogólnie mam parę rzeczy i sobie chwalę, ale doinformować się zawsze warto.
  • Odpowiedz
popatrz np na połączenie: brogues+chinos+koszula+sweter jako smart casual. mam garnitur z vistuli i jest ok, z koszulami nie wiem, mam koszule z james button i też jest ok.
  • Odpowiedz