Wpis z mikrobloga

mirki pomocy! ktoś słyszał może kiedykolwiek o błędzie -1 podczas odtwarzania systemu z itunes? Ogolnie problem dlugi, i strasznie skomplikowany. Pol dnia uzywalem jabłuszka, nowka sztuka, potem urwalo zasieg i zaciął się na 'Szukanie Zasięgu", wyjmowalem karte sim, tryb samolotowy etc. Wszystkie mozliwe procedury, awaryjne restartowanie, co wiecej, przy kazdej probie wlacznia bez karty sim, nadal byl komunikat 'Szukanie zasiegu'. Po wykonaniu zerowania, nie moglem aktywowac iphona, bo byl komunikat o tym ze serwery iphone sa niedostepne. Byly dostepne, sprawdzalem na stronie. Po wyzerowaniu NADAL było szukanie zasiegu, bez karty sim to samo. No to telefon zablokowany i #!$%@?. Odtwarzam z itunes no i #!$%@?. wywala mi odtwarzanie w polowie paska ladowania na telefonie i na komputerze wyskakuje komunikat z kodem błędu -1.
w iDream mowili ze tego błędu raczej nie serwisują i prawdopodobnie telefon bedzie wymieniony na nowy. problem na na najnowszym ios, iphone 7. Ktoś, coś?
#iphone #telefony #apple
  • 5
@Pan_Slon oddałem do iDream, powiedzieli, ze prawdopodobnie bedzie wyslany nowy telefon, bo tego typu bledy nie sa serwisowane. (ujemne - nie wiem czy nawiązywał stricte do tego błędu, czy do ogolnie bledow ujemnych).