Wpis z mikrobloga

mirki, ile trzeba wydać, żeby kupić zadbaną hondę vfr800 vtec? Czy sprzęt za 13-15K to proszenie się o kłopoty, czy w miarę dobra opcja? Na co zwracać uwagę, jakie ma bolączki itp?

#motocykle
  • 13
  • Odpowiedz
@piotreek88: Produkowany od 2002 roku, w 2006 przeszedł facelifting, kilka kosmetycznych zmian jak nowe kierunki, tylna lampa, czy podświetlanie obrotomierza, ale najważniejsze, w 2006 roku zmodyfikowali system VTEC, który wcześniej działał...przeciętnie i czasami dość nieprzewidywalnie. Jeżeli chcesz już ogarnięty model, to szukaj 2006 w górę, albo pancerniaka sprzed 2002 roku, modele 2002-2006 brał bym z przymrużeniem oka i z pewnym marginesem na dziwne anomalie :).
  • Odpowiedz
Kurde, vfr mi się marzy od dawna.


@piotreek88: rozważałem "pancerniaka" <2002, ale masa mnie odstraszyła jednak i padło na CBR600 :P Ale mi się zdarza bawić w gymkhanę, więc było to ważne ;)
  • Odpowiedz
Jak pisze @Glenroy vtec jest czasem nieprzewidziany mi to dokuczalo w zakrętach czasem. Ale ogólnie sprzęt zacny. Do turystyki jak najbardziej i polatać szybciej się też da. Kumpel miał parę lat i nic się nie działo. Sprzęt z 2003 roku. Możesz poszukać wersji z fabrycznie montowanymi kuframi bo taka była. A porównując do cbf 1000 to vfr ma więcej finezji. Cbf jest taki bezpuciowy. No i v-ka jeździ jak żadna inna(
  • Odpowiedz