Wpis z mikrobloga

Opłaca się krzaki do kamuflażu kupować za 500 orłów? Jeśli tak to które i czy jeden komplet starczy?
#warthunder

Opłaca się kupować badyle do kamuflażu?

  • Tak 20.5% (8)
  • Nie 51.3% (20)
  • Nie wiem o co chodzi / sprawdzam 28.2% (11)

Oddanych głosów: 39

  • 6
  • Odpowiedz
@zweipack: komplet czyli sześć gąłęzi to może starczy, pojedynczy element to tylko dla dekoracji raczej :) ogólnie z większych dystansów to i tak te krzaki się nie renderują więc nic nie dają ale jak się jeden z drugim cały tym obklei i tylko lufa wystaje to nawet trzeba przyznać, że ciężko go wypatrzyć czasem bo zwykle wzrok skupia się na tym czego się spodziewa czyli na czołgach. jednak 3000 golda na
  • Odpowiedz
@zweipack: na dużych odległościach zanikają tzn przeciwnik ich nie widzi natomiast z bliska dobrze dobrane fajnie zakrawają weakspoty i sprawiają, że jak dostaniesz bułę to chwilę Ci zajmie zanim ogarniesz gdzie się kryje przeciwnik, a tu może być za późno, bo obrywasz drugi raz i wracasz do garażu. Ten zanik krzaczkow nie jest, aż tak uciążliwy, bo nie ma zbytnio map typu Kursk i większość walk odbywa się do 500m.
  • Odpowiedz
@zweipack: jak ja kupowałem krzaki kiedy wyszły to kupno jednego za 500 umożliwiało pokrycie czołgu takimi 6cioma i to każdego czołgu każdej nacji, teraz nie wiem czy tak jest. @super_partia_bulwo: teraz kupuje się pojedyncze elementy? czy tylko tak Ci się wydaje dlatego tak mówisz?
  • Odpowiedz
@Tobek90: Od jakiegoś czasu da się tylko pojedyncze elementy ze skrzynek losować (daily taski) i to nie zawsze ta skrzynka jest dostępna, albo kupować po 1 sztuce krzaka.
  • Odpowiedz