Wpis z mikrobloga

Piszemy list do @marahin !

Proszę was, piszcie najlepiej tutaj lub na prv, propozycję w jednym poście, odnośnie nadchodzącej edycji, w sobotę, będzie pierwsze spotkanie w celu ogarnięcia tego.
Bez dyskusji, śmieszków, same propozycje, tak jak zrobił to np @MrKaban

na prv, odezwały się już osoby z Reborn, Parcel, Obserwujący, Bordo no i Jedi.
w 30 osób się nie dogadamy na ts, ale chodzi mi o to żeby z każdej większej gildi i każdy gracz który wniósł coś do społecznosci w poprzednich edycjach, miał coś do powiedzenia. (oczywiście, nowych graczy również zapraszamy)

pierwsze spotkanie w sobotę przed 21 na ts (link posle na prv) - prawdopodobnie ts mirkotsa

Wołam @shentang bo jeszcze się nie odezwał,

#mirkots

dodatkowo, zakładam tag #jediorder - dla prawilnych neutralniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@mattpoz byłem od pierwszego dnia na serwerze, byłem w Rogalach, brałem udział w pierwszej Wielkiej Mirko Bitwie przeciwko Rebot.. tfu, Rebornom (XD), byłem w Obserwujących, pod przykrywką, najładniejszą druidką na serwerze, a i nawet w Jedi chwilę byłem, chcę MirkOTS :<
@mattpoz: Myślę, że fajny dość prosty pomysł, jeśli loot był by niski, na różnych expowiskach pododawać skrzynki questowe z pierdołami związanymi z danym miejscem, jednak nie bardzo cennymi aby nie było pielgrzymek. Tak żeby był jakiś bonusik i warto było odwiedzać różne miejsca, przykład - na dragonach wand of draconia, energy ring, 5 small diamondów, 10 dragon leather i 50 gfb.